Állás Pályakezdő Sümeg, Veszprém

1-19 a 19 találatból

Pannon-Work Zrt.  -  Sümeg, Veszprém
 ..., Tekla (Solid Edge) Épületszerkezeti ismeretek Önálló szakmai döntéshozatal képessége Jó kommunikációs készség és csapatszellem Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Többéves szakirányú tapasztalat Hosszú távú munkalehetőség Szakmai fejlődési lehetőség, folyamataink a tervezéstől...
5 napja
Kristinus Borbirtok Kft.  -  Kéthely, Somogy
 ...Beszélt nyelvek Angol nyelv - Középszint (B2) vagy Német nyelv - Középszint (B2) Jogosítvány B Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára Igen Készségek és személyes tulajdonságok Szakmai tapasztalat Pontos, precíz munkavégzés Megbízhatóság,...
11 napja
 ...belső egyeztetése Projektek végigkísérése a tervezéstől a kivitelezésig Felsőfokú szakirányú végzettség - Építészmérnök diploma Pályakezdők jelentkezését is várjuk (kamarai jogosultság nem feltétel) Archicad program haladó szintű ismerete Jártasság modell alapú tervezésben...
5 napja
Ajka, Veszprém
 ...2013 óta folyamatos fejlődő, fűtéssel kapcsolatos vezérlőelektronikákat gyártó svájci cég leányvállalata Ajkán. A jelentkező lehet pályakezdő, elektronikai végzettséggel/ismeretekkel rendelkező személy is, de amire kiemelten szükségünk van: - magabiztos SMD anyagismeret...
12 napja
Celldömölk, Vas
 ...Elhivatottság, hosszú távra való gondolkodás. Motivált személyiség. Precíz, hatékony munkavégzés. Nyitottság új ismeretek megszerzésére. Pályakezdők jelentkezését is várjuk. Kezdő 170.000,- Ft fizetés + egyéb juttatások,borravaló. Rugalmas munkaidő. Ne habozz! Gyere bátran!...
Egy hónappal ezelőtt
Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.  -  Sümeg, Veszprém
 ...pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók középfokú végzettség érettségivel Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára Igen Készségek és személyes tulajdonságok • Szakirányú végzettség (építőipar) • Minimum 2 éves műszaki előkészítői...
7 napja
 ...megfelelő szakmai gyakorlat, hatékony munkavégzés, terhelhetőség. Saját gépkocsi, német nyelvtudás előny a jelentkezésnél. Tehetséges pályakezdők, alkalmas betanított munkások jelentkezését is várjuk. Jelentkezés, további információk e-mailben, vagy telefonon. E-mail:...
Raposka, Veszprém
Keresünk dolgozni akaró munkaerőt burkolás, festés, gipszkartonozás munkakörbe. Pályakezdők jelentkezését is várjuk. Tapolcai telephely. Érd: 06 30 4554 000 E-mail: profibauteam@gmail.com
4 napja
ZalaMedia  -  Cserszegtomaj, Zala
 ...SZAKMUNKÁSKÉPZŐ, Szakképzettség NINCS SZAKKÉPZETTSÉGE Gyakorlati idő NINCS Megjegyzés Megjegyzés ELSŐSORBAN 25 ÉV ALATTI PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT VÁRJÁK PÁLYÁZATI PROGRAMBAN VALÓ RÉSZVÉTEL MIATT. Foglalkoztató Foglalkoztató GUMI BÁZIS KERESKEDELMI ÉS...
Gyors jelentkezés 2 hónappal ezelőtt
Tapolca, Veszprém
Mélyépítő cég keres újjonan induló projektjéhez építő mérnököt dokumentációs feladatok ellátására. Pályakezdők jelentkezését is várjuk. - hosszútávú munkalehetőség - folyamatos szakmai fejlődés lehetősége -versenyképes fizetés jelentkezni az alábbi e-mail címen: hirdetes8000...
11 napja
C&A Mode Kft.  -  Keszthely, Zala
 ...eladótérbe A munkavállalóval kapcsolatos elvárások A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók középfokú végzettség érettségi nélkül középfokú végzettség érettségivel OKJ Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára Igen...
 ...műszakpótlék ~ Bérelőleg 10 ledolgozott nap után ~ Határozatlan idejű munkaszerződés Egyéb: Munkavégzés helye: Ajka Műszakrend: 4 műszak, 6+2 műszakrend Környék beliek jelentkezését várjuk Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Azonnali kezdés!...
 ...Amit kínálunk Kiemelt bérezés Béren kívüli juttatások Hosszú távú munkalehetőség Stabil hátterű vállalat Ingyenes, jó minőségű szálláslehetőség Munkavégzés helye: Ajka, Esztergom, Oroszlány, Székesfehérvár Pályakezdők jelentkezését is várjuk!...
Kerta, Veszprém
Lumber-Fa Kft. kertai telephelyére kiemelkedő bérezéssel és béren kívüli juttatással keres asztalos munkavállalókat. Pályakezdők jelentkezését is várjuk. Jelentkezni az alábbi telefonszámon lehet: 06-88/229-267
11 napja
Badacsonytomaj, Veszprém
Badacsonyi Étterembe azonnali kezdéssel egész éves állásba szakács munkatársat keresünk. Pályakezdők jelentkezését is várjuk. Fizetés: Fizetés (fix bér) A hirdető: Állást kínál (munkaadó) Állás típus: Vendéglátós Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel Pozíció szint...
13 napja
A badacsonyi Halászkert Hotel és Étterem egész éves állásba keres szakács, felszolgáló és konyhai kisegítő munkatársakat. Pályakezdők jelentkezését is várjuk. Jelentkezni önéletrajzzal a direktorhalaszkert@t-online.hu e-mail címen, vagy telefonon a 0687/531008-as telefonszámon...
5 napja
Vöröskő Kft Euronics  -  Tapolca, Veszprém
 ...műszaki termékeket és kiváló a kommunikációd és fontos számodra a vevők elégedettsége, akkor Téged keresünk! Fiatalos, ambiciózus pályakezdők jelentkezését is várjuk. Feladatok Műszaki cikkek és hozzájuk kapcsolódó szolgáltatások értékesítése Szaktanácsadás...
12 napja
Lumber-Fa Kft. kertai telephelyére kiemelt bérezéssel és béren kívüli juttatással keres asztalos munkavállalókat. Pályakezdők jelentkezését is várjuk. Érdeklődni a 06-88/229-267 -es telefonszámon lehet. Fizetés: Fizetés (fix bér) A hirdető: Állást kínál (munkaadó) Állás...
11 napja
EUROTRADE - SR a.s.  -  Keszthely, Zala
 ...végzettség középiskolai tanuló középfokú végzettség érettségi nélkül középfokú végzettség érettségivel OKJ főiskolai végzettség Beszélt nyelvek Magyar nyelv - Minimumszint (A1) Jogosítvány B Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára Igen...
11 napja

Szabadúszó - szerződés kötés nélkül munka hosszú távra a munkáltatóval, időmunka, távmunka