Mutasd

Állás Pályakezdő Rácalmás, Fejér

1-20 a 50 találatból

RecruIT Kft.  -  Dunaújváros, Fejér
Pályakezdő gépészmérnök (R01PG) RecruIT Kft. Kapcsolattartás a gyártórészlegekkel, a Németországban található európai központtal és a koreai R&D központtal Új termékek fejlesztése, tömeggyártásba történő bevezetéshez Prototípus gyártáshoz kapcsolódó tesztek, vizsgálatok...
7 napja
Villamosmérnök (pályakezdő) (R01PV) RecruIT Kft. Autóipari beszállító partnercégünk számára keresünk új munkatársakat a fenti pozícióba. Termelőberendezések karbantartása; Felmerülő hibák, vészhelyzetek kezelése; Új termelőberendezések üzembe helyezése; Gyártósorok áttelepítésében...
7 napja
Krupp és Társa Kft.  -  Érd
 ...Társa Kft. Biatorbágyon és Érden található pékségekbe keresünk azonnali belépéssel szakképzett, gyakorlattal rendelkező valamint pályakezdő Pék és Betanított Pék munkatársakatFőbb feladatok: Dagasztó,Kemencés,Táblás munkafolyamatok elvégzése Termékek minőségének és frissességének...
28 napja
Workline.hu állásportál  -  Dunaújváros, Fejér
 ...bátran a céljaidért! Jelentkezz fényképes önéletrajzoddal és a város megjelölésével az alábbi email címen: oneletrajz@benks.hu Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Megbízó Egyéb területek - A munkavállalóval kapcsolatos elvárások A pozíció betöltésére alkalmas...
14 napja
HumanField Tanácsadó Iroda  -  Dunaújváros, Fejér
 ...nyelvtudás (szóban és írásban), PLC programozási ismeretek (SIEMENS S7, PCS7 tapasztalat előny), Alapvető CAD ismeretek. Tapasztalt és pályakezdő jelölteket is várunk. Biztos háttér, stabil munkahely, Versenyképes jövedelem mellett kiemelkedő cafeteria és bónusz, Munkavégzés...
7 napja
Toyo Seat Europe Kft.  -  Százhalombatta, Pest
 ...vagy elektroműszerész vagy mechanikai műszerész végzettség mechanikai műszerész/esztergályos tapasztalat írott angol műszaki angol nyelv alapszintű ismerete PLC programozói képesítés 1-2 éves gyakorlattal rendelkező és frissen végzett, pályakezdő jelentkezőket is várunk.
1 napja
Pannonjob Kft.  -  Szigetszentmiklós, Pest
 ...- Kiemelt bérezés (alapbér+cafetéria+bónusz)- Munkásszállásra való lehetőség!- Munkába járás vállalati buszokkal (Budapest, Cegléd, Pilis, Dunaharaszti, Dabas, Érd, Martonvásár, Ráckeve, Monor, Vecsés, Tápióság, Solt, Gyömrő stb...)- Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
13 napja
FÁJINTÓS KFT.  -  Kunszentmiklós, Bács-Kiskun
 ...erős és gyengeáramú kivitelezéssel foglalkozó családi vállalkozás villanyszerelő munkatársakat keres hosszú távú munkavégzésre. Pályakezdők is jelentkezhetnek. Amit elvárunk: erősáramú vagy gyengeáramú végzettség kreatívitás önálló munkavégzési képesség Előnyt jelenthet...
19 napja
Cascade Engineering Europe Kft.  -  Halásztelek, Pest
 ...precíz munkavégzés. Vevői, beszállítói kapcsolattartás, vagy logisztikai területen szerzett gyakorlat előnyt jelenthet, de várjunk jelentkezésed akkor is, ha kihívást kereső pályakezdő vagy. Fiatalos csapat. Folyamatos fejlődési lehetőség. Versenyképes juttatási csomag.
7 napja
Zárka KFT  -  Szigetszentmiklós, Pest
Festő / Fényező Zárka KFT Szigetszentmiklósi telephelyre keresünk nyílászáró festéséhez, pisztollyal fújni tudó festőt kiemelt bérezéssel. Pályakezdők jelentkezését is várjuk. Telefonszám:06-30-992-70-72
14 napja
Hankook Tire Magyarország Kft.  -  Dunaújváros, Fejér
 ...szintű ismerete, jó szervező készség, kitűnő problémamegoldó készség, jó kommunikációs készség, csapatmunkára való hajlandóság, pályakezdő vagy 1-5 év tapasztalat. gépészmérnöki végzettség géptervező vagy polimertechnológia szakirányon, termelő vállalatnál szerzett 1-...
7 napja
Trenkwalder Kft.  -  Dunavarsány, Pest
 ...Tömegközlekedés támogatása 86%-ban BKV bérlet Személyautóval való közlekedés támogatása Szálláslehetőség Budapesten Céges busz munkarend: 12 órás folyamatos műszak (3 nap nappal, 3 nap pihenő, 3 nap éjszaka) munkavégzés helye: Dunavarsány Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
11 napja
 ...karbantartása, elektromos karbantartók szakmai támogatása. villamosmérnök végzettség vagy technikusi végzettség (2-3 év gyakorlattal), pályakezdő, esetleg 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalattal, PLC programozási ismeretek (Omron, Siemens), felhasználói szintű...
6 napja
 ...Nagykőrösről, Makád felől, Szalkszentmárton - Kiskunlacháza, Dunaújváros felől, Fülöpszállás - Szabadszállás, Dabas, Adony, Abony - Cegléd felől, Tápióság, Hort felől, Esztergomból munkavégzés helye: Dunavarsány, Neumann János utca 1. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
11 napja
PRETTL ELECTRONICS HUNGARY KFT.  -  Érd
 ...olyan területen, ami hosszú távon biztos megélhetést jelent Hétfőtől péntekig tartó munkarend, Családias, nyugodt légkör, tiszta és csendes környezet Stabil német háttér, korrekt juttatási rendszer Pályakezdők, esti iskolába járók és kisgyerekesek jelentkezését is várjuk!
20 napja
Zárka Kft.  -  Szigetszentmiklós, Pest
Szerkezet lakatos Zárka Kft. Szigetszentmiklósi telephelyre keresünk nyílászáró gyártására szerkezet lakatost kiemelt berezessel. Pályakezdők jelentkezését is várjuk. Telefonszám:06-30-992-70-72
15 napja
 ..., szállítókkal, központtal. felsőfokú (egyetemi vagy főiskolai) gazdasági végzettség, középfokú (Europass B2) angolnyelv-tudás, pályakezdő vagy 1 éves munkatapasztalat, kiemelkedő juttatási csomag, munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása.
7 napja
Reálszisztéma Autókereskedelmi Kft.  -  Halásztelek, Pest
 ...Adatrögzítés, adminisztráció. Esetleges külsős rendezvényeken való részvétel. Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, de lehet pályakezdő is. Középfokú végzettség. Felhasználó szintű számítógépes ismeret (MS Word, Excel, stb.). B kategóriás jogosítvány. Határozott fellépés...
4 napja
FÉMALK ZRT.  -  Dunavarsány, Pest
 ...megbízható munkavégzés AMIT KÍNÁLUNK: * Versenyképes jövedelem * Cafeteria csomag * Egészségpénztári hozzájárulás * Stabil nagyvállalati háttér PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK! Munkavégzés helye: Dunavarsány Ipari Park Jelentkezés: toborzas@femalk.hu
4 napja
B-67 Építő Kft.  -  Szigetszentmiklós, Pest
 ...terhelhetőség.Előny:- B kategóriás jogosítvány;- emelőgép kezelői jogosítvány;Amit kínálunk:- szakmai fejlődési lehetőség;- korrekt bérezés- családias kollektíva;- étkezési utalványEgyéb információk:- munkavégzés helye: változó, projektfüggő;- pályakezdők jelentkezését is fogadjuk
16 napja

Szabadúszó - szerződés kötés nélkül munka hosszú távra a munkáltatóval, időmunka, távmunka