Mutasd

Állás Pályakezdő Pápa, Veszprém

1-17 a 17 találatból

''Man at Work'' Kft.  -  Pápa, Veszprém
 ...Mechatronikai mérnök vagy Automatizálási mérnök / Villamosmérnök végzettség Releváns szakmai tapasztalat gyártó környezetben (de pályakezdők jelentkezését is várjuk) Siemens S7 vagy PLC programozói ismeret előny Angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban Vezetői...
8 napja
Pápa, Veszprém
Nemzetközi árufuvarozásra keresek gépkocsivezetőt B kategóriás jogosítvánnyal, Pápa és környékéről, magas kereseti lehetőséggel. Tapasztalattal rendelkezők előnyben de pályakezdőt is betanítok. Érdeklődni üzenetben vagy a 06209778840-es telefonszámon lehet.
4 napja
SZABI-CAR AUTÓMENTŐ KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG  -  Győrújbarát, Győr-Moson-Sopron
 ...Elvárások SZAKMUNKÁSKÉPZŐ, AUTÓSZERELŐ NINCS Megjegyzés SZABI-CAR AUTÓMENTŐ KFT, KERES 1 FŐ AUTÓSZERELŐT.PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJÁK.AUTÓSZERELŐI TAPASZTALAT ELŐNY.JELENTKEZNI SCHERERNÉ TURNER MELINDÁNÁL LEHET A 0620-344-4581-ES SZÁMON....
3 napja
Ajka, Veszprém
 ...2013 óta folyamatos fejlődő, fűtéssel kapcsolatos vezérlőelektronikákat gyártó svájci cég leányvállalata Ajkán. A jelentkező lehet pályakezdő, elektronikai végzettséggel/ismeretekkel rendelkező személy is, de amire kiemelten szükségünk van: - magabiztos SMD anyagismeret...
10 napja
Man at Work Kft.  -  Pápa, Veszprém
 ...Könyvelő vagy pénzügyi-számviteli ügyintéző végzettség Német vagy angol nyelvismeret Szakmai tapasztalattal rendelkezők illetve pályakezdők jelentkezését is várjuk Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel) Valamilyen vállalatirányítási rendszer ismerete Előnyök:...
16 napja
Török Gépipari  -  Győrújbarát, Győr-Moson-Sopron
 ...Pályakezdő vagy? Érdekelnek a kihívások? Szeretnél a középiskola után egyből munkába állni és versenyképes bért keresni annak a lehetőségével, hogy munka mellett tovább képezd magad? Szívesen dolgoznál Magyarország egyik legújabb és legkorszerűbb alumínium felületkezelő...
Gyors jelentkezés 1 napja
BABUART KFT.  -  Nyúl, Győr-Moson-Sopron
 ...Elvárások SZAKMUNKÁSKÉPZŐ, ABC ELADÓ 0 ÉV FELETT 1 ÉVIG Megjegyzés BABUART KFT 1 FŐ ELADÓT KERES (FAGYIZÓBA). PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJÁK! ELŐNY:ÉLELMISZERBOLTI ELADÓI TAPASZTALAT.MUNKAVÉGZÉS HELYE: NYÚL.JELENTKEZNI BOGNÁR ÉVÁNÁL LEHET A 0670-...
9 napja
Man at Work  -  Pápa, Veszprém
 ...specifikálása, üzembe helyezése Gyártási alternatívák költségelemzése Elvárások: Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, járműmérnök) PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk MS Office programok felhasználói szintű ismerete Angol vagy német nyelvtudás AUTOCAD program ismerete...
9 napja
 ...Siemens S7 vezérlés módosítása Elvárások: Mechatronikai mérnök végzettség Releváns szakmai tapasztalat gyártó környezetben (de PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk) Siemens S7 vagy PLC programozói ismeret előny Angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban Vezetői...
9 napja
 ...Releváns munkakörben, gyártó környezetben szerzett tapasztalat Felhasználási szintű MS Office ismeret AutoCad, MegaCad ismeret PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK! Munkáltató ajánlata: Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatási csomag Utazási támogatás Céges autók...
21 napja
 ...műszakpótlék ~ Bérelőleg 10 ledolgozott nap után ~ Határozatlan idejű munkaszerződés Egyéb: Munkavégzés helye: Ajka Műszakrend: 4 műszak, 6+2 műszakrend Környék beliek jelentkezését várjuk Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Azonnali kezdés!...
29 napja
 ...Amit kínálunk Kiemelt bérezés Béren kívüli juttatások Hosszú távú munkalehetőség Stabil hátterű vállalat Ingyenes, jó minőségű szálláslehetőség Munkavégzés helye: Ajka, Esztergom, Oroszlány, Székesfehérvár Pályakezdők jelentkezését is várjuk!...
Egy hónappal ezelőtt
Kerta, Veszprém
Lumber-Fa Kft. kertai telephelyére kiemelkedő bérezéssel és béren kívüli juttatással keres asztalos munkavállalókat. Pályakezdők jelentkezését is várjuk. Jelentkezni az alábbi telefonszámon lehet: 06-88/229-267
9 napja
Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.  -  Pápa, Veszprém
 ...szervezése -Középfokú vagy felsőfokú műszaki végzettség -Társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás -Releváns munkakörben, gyártó környezetben szerzett tapasztalat -Felhasználási szintű MS Office ismeret -AutoCad, MegaCad ismeret PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!
17 napja
Lumber-Fa Kft. kertai telephelyére kiemelt bérezéssel és béren kívüli juttatással keres asztalos munkavállalókat. Pályakezdők jelentkezését is várjuk. Érdeklődni a 06-88/229-267 -es telefonszámon lehet. Fizetés: Fizetés (fix bér) A hirdető: Állást kínál (munkaadó) Állás...
9 napja
Vöröskő Kft Euronics  -  Pápa, Veszprém
 ...műszaki termékeket és kiváló a kommunikációd és fontos számodra a vevők elégedettsége, akkor Téged keresünk! Fiatalos, ambiciózus pályakezdők jelentkezését is várjuk. Feladatok Műszaki cikkek és hozzájuk kapcsolódó szolgáltatások értékesítése Szaktanácsadás...
10 napja
EUROTRADE - SR a.s.  -  Ajka, Veszprém
 ...végzettség középiskolai tanuló középfokú végzettség érettségi nélkül középfokú végzettség érettségivel OKJ főiskolai végzettség Beszélt nyelvek Magyar nyelv - Minimumszint (A1) Jogosítvány B Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára Igen...
9 napja

Szabadúszó - szerződés kötés nélkül munka hosszú távra a munkáltatóval, időmunka, távmunka