Állás Pályakezdő Komló, Baranya

1-20 a 35 találatból

MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.  -  Pécs
A MÁV-START Zrt. 2017. évi Pályakezdő diplomás programjába KÖZLEKEDÉSMÉRNÖK végzettséggel frissdiplomás munkatársat keres Miskolc, Debrecen, Szombathely, Szeged, Pécs munkavégzési helyekre Várunk szakmai tapasztalat nélkül is, mert hiszünk abban, hogy a fiatalokban van...
11 napja
Pécs
Melegital porok gyártásával foglalkozó céghez termelési gyakornok pozícióba keresünk 25 év alatti, bármilyen OKJ-s végzettséggel rendelkező kollégákat. Feltétel: ne legyen nappali tagozatos hallgatói jogviszony. Ilyen területen szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel...
12 napja
Pécs
Olyan munkatársakat keresek akik szeretnének plussz 50000ft-100000ft-ot keresni.Csak azok jelentkezzenek akik akarnak is valamit elérni életükbe és nem csak robot munkát végezni!
13 napja
Duczon Bt.  -  Pécs
Adminisztrációs irodai munka Duczon Bt. A Duczon Oktatási, Számviteli és Mezőgazdasági Bt. a GINOP-5.2.4-16 Gyakornoki program-pályakezdők támogatására című pályázat keretén belül munkatársat keres. A cég főtevékenysége üzletviteli, és egyéb vezetési tanácsadás. Gyakorlatvégzés...
3 napja
Workline.hu állásportál  -  Pécs
 ...bátran a céljaidért! Jelentkezz fényképes önéletrajzoddal és a város megjelölésével az alábbi email címen: oneletrajz@benks.hu Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Megbízó Egyéb területek - A munkavállalóval kapcsolatos elvárások A pozíció betöltésére alkalmas...
12 napja
ODW-ELEKTRIK MAGYARORSZÁG Kft.  -  Szederkény, Baranya
 ...műszakos munkarend vállalása műszaki rajzolvasási képesség készenlétre való hajlandóság nagyfokú önállóság hajlandóság továbbképzésre Pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk. gépi forgácsolásban szerzett gyakorlat német nyelvismeret CNC-előképzettség ill. gyakorlat
6 napja
Pécsi közszolgáltató cég  -  Pécs
 ...képesség Határozott, magabiztos a fellépés Megbízható MS Office ismeretek (Word, Excel, PowerPoint) Felhasználói szintű AutoCAD(R) ismeretek Képesség önálló munkavégzésre Eredményorientáltság Jó szervezőkészség 1-2 éves szakmai tapasztalat Pályakezdők jelentkezését is várjuk
2 napja
KNIPL Kft  -  Bonyhád, Tolna
 ...ügyfelekkel illetve a beszállítókkal Gyártási folyamattal szoros együttműködés Középfokú műszaki végzettség Műszaki rajzolási ismeret Pályakezdő vagy 1-2 év szakmai tapasztalat Felsőfokú végzettség, és idegennyelv-tudás előnyt jelent. Cégünk hosszú távú munkalehetőséget és...
2 napja
Pécs
Cukrászt keresünk teljes munkaidőbe, fagylalt készítéshez! Pályakezdőket is betanítunk, vagy ha csak szeretnél egy új szakmát kipróbálni és megtanulni, azok jelentkezését is várjuk! Ha szeretnéd megtanulni az igazi Olasz fagylalt készítését akkor nálunk a helyed! Jelentkezni...
18 napja
Bonyhád, Tolna 150000 Ft/hó
 ...partnercégünk részére keresünk munkatársakat betanított jellegű feladatok ellátására. Környező településekről bejárás támogatott. Pályakezdők és párok jelentkezését is várjuk. Elvárások: - 8 általános - 3 műszakos munkarend vállalása - precizitás, pontosság. Amit...
9 napja
Pécs 300000 Ft/hó
Pécsi partnercégünk részére keresünk CO hegesztésben jártas kollégákat azonnali kezdéssel. Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Elvárások: - szakirányú végzettség - legalább 1/2 éves releváns munkatapasztalat - műszakos munkarend vállalása Amit kínálunk: - azonnali kezdési...
3 napja
Komló, Baranya
 ...Budapest / Pest megye Baranya megye Amit kínálunk: Korrekt/versenyképes fizetés Teljes munkaidős, határozatlan idejű jogviszony. Pályakezdők jelentkezését is várjuk. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük jelentkezzen fényképes önéletrajzzal a b.kornel...
20 napja
Pécs 140000 Ft/hó
Betanított húsipari feldolgozó munkatársakat keresünk azonnali kezdéssel, hosszú távra Pécsre. Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Feladatok: - élelmiszer ipari termelésben való részvétel - baromfiáruk előállítása - baromfi feldolgozással kapcsolatos munkafolyamatok...
9 napja
Bonyhád, Tolna
 ...szerzett jártasság Egyéb: három műszak: délelőtti, délutáni és éjszakai váltott műszak kiemelt bérezés munkába járás támogatása pályakezdők jelentkezését is várjuk Munkavégzés helye: Bonyhád Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát az attila...
12 napja
 ...felvételhez!!! Hegesztők részéről minősítés Előny! A munkarendek 1-2 műszakos. 10 és 12 órában. Hétvége minden esetben adott. Pályakezdők jelentkezését is várjuk abban az esetben ha már 1 év munkatapasztalattal rendelkezik a jelentkező más munkaterületeken is akár!...
5 napja
Multi Alarm Zrt  -  Pécs
 ...Gyengeáramú / erősáramú tervezői gyakorlat Jelentkezés: Kérjük, küldjön önéletrajzot a betölteni kívánt munkakör megjelenítésével az alábbi e-mail címre. Jelentkezési határidő: 2017. 05. 11. Olyan pályakezdők jelentkezését is várjuk, akik jól ismerik az AutoCAD programot.
11 napja
Pécs 161250 Ft/hó
 ..., irodai környezetben szerzett tapasztalat (2 év), magabiztosság, precíz munkavégzés, felhasználói szintű számítógépes ismeretek.Pályakezdők jelentkezését is várják. nincs Munkakör kiegészítése irodai asszisztens Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó...
10 napja
Zengővárkony, Baranya
 ...környezet Előnyt jelent: Felsőfokú végzettség További nyelv ismerete (cseh, szlovák, román, bolgár, szerb, horvát) Saját gépjármű Pályakezdők jelentkezését is várjuk! A fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével várjuk az allas@djekft.hu e-mail címre....
Egy hónappal ezelőtt
Pécs
Pécsi vállalkozó, Ács szakmunkást azonnali kezdéssel felvennék. Pályakezdő is érdekel!
21 napja
IT Services Hungary Kft.  -  Pécs
 ...Oracle adatbázisrendszerek, JBoss, Weblogic server,Apache Tomcat, Apache Webserver ismerete Várjuk hozzánk jelentkezésed, ha pályakezdő vagy és szeretnél egy fiatalos, jó hangulatú, lendületes csapatban dolgozni, ahol megismerheted a nagyvállalati rendszereket és online...
11 napja

Szabadúszó - szerződés kötés nélkül munka hosszú távra a munkáltatóval, időmunka, távmunka