Mutasd

Állás Pályakezdő Karakó, Vas

1-20 a 28 találatból

Sárvár, Vas
Munkanélküli? Pályakezdő? Vagy csak váltana? Hívjon minket MOST és jelentkezzen hozzánk, ha szeretne egy stabil háttérrel rendelkező cégnél dolgozni! Sárvári partnercégünk felvételt hirdet több pozícióba: gyártósori összeszerelő, gépkezelő, anyagmozgató, targoncás, minőségellenőr...
7 napja
ZalaMedia  -  Keszthely, Zala
KÖZGAZDÁSZ TANÁR (1 fő) Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE 8360 KESZTHELY, RÓZSA ÚT 12. Munkarend KÖTÖTT NAPPALI MUNKAVÉGZÉS Felajánlott bruttó havi bér Juttatás ÚTIKÖLTSÉG TÉRÍTÉS Fogl. jogviszony KÖZALKALMAZOTTI (KJT.) Jelentkezés...
Gyors jelentkezés 2 hónappal ezelőtt
Somlójenő, Veszprém
2016-ban a Világ 100 legjobb borászata közé beválasztott Tornai Pincészet keresi Értékesítési asszisztens munkatársát, határozatlan időre. Amik a feladataid lesznek:  vevői fuvarok szervezése  értékesítési szállítólevél elkészítése, árellenőrzéssel  készáru készletszint...
19 napja
Kristinus Borbirtok Kft.  -  Keszthely, Zala
 ...Beszélt nyelvek Angol nyelv - Középszint (B2) vagy Német nyelv - Középszint (B2) Jogosítvány B Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára Igen Készségek és személyes tulajdonságok Szakmai tapasztalat Pontos, precíz munkavégzés Megbízhatóság,...
9 napja
Pannon-Work Zrt.  -  Sümeg, Veszprém
 ..., Tekla (Solid Edge) Épületszerkezeti ismeretek Önálló szakmai döntéshozatal képessége Jó kommunikációs készség és csapatszellem Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Többéves szakirányú tapasztalat Hosszú távú munkalehetőség Szakmai fejlődési lehetőség, folyamataink a tervezéstől...
4 napja
 ...belső egyeztetése Projektek végigkísérése a tervezéstől a kivitelezésig Felsőfokú szakirányú végzettség - Építészmérnök diploma Pályakezdők jelentkezését is várjuk (kamarai jogosultság nem feltétel) Archicad program haladó szintű ismerete Jártasság modell alapú tervezésben...
4 napja
''Man at Work'' Kft.  -  Pápa, Veszprém
 ...Mechatronikai mérnök vagy Automatizálási mérnök / Villamosmérnök végzettség Releváns szakmai tapasztalat gyártó környezetben (de pályakezdők jelentkezését is várjuk) Siemens S7 vagy PLC programozói ismeret előny Angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban Vezetői...
9 napja
Job&Career Kft.  -  Sárvár, Vas
 ...buszjárat biztosítása! Ingyenes sportolási lehetőség és nyári tábor biztosítása gyermekeknek! Ne hagyja ki ezt a lehetőséget, ha megbízható, jól fizető, tartós munkát szeretne. Pályakezdőket és 50 év felettieket is felveszünk. Pároknak albérlettámogatási lehetőség hosszú távon!
7 órája
Pápa, Veszprém
Nemzetközi árufuvarozásra keresek gépkocsivezetőt B kategóriás jogosítvánnyal, Pápa és környékéről, magas kereseti lehetőséggel. Tapasztalattal rendelkezők előnyben de pályakezdőt is betanítok. Érdeklődni üzenetben vagy a 06209778840-es telefonszámon lehet.
5 napja
Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.  -  Sümeg, Veszprém
 ...pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók középfokú végzettség érettségivel Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára Igen Készségek és személyes tulajdonságok • Szakirányú végzettség (építőipar) • Minimum 2 éves műszaki előkészítői...
5 napja
Rábapaty, Vas
 ...) > Betanított munkásokat (előkészítői munkakörbe) Tapasztalat és szaktudás mindenképpen előnyt jelent, de nem feltétel! (Tehát pályakezdők jelentkezését is várjuk!) Elvárásaink: - Tanulásra való készség és hajlandóság - A jelölt legyen igényes a munkájára - Elhivatottság...
16 napja
Raposka, Veszprém
Keresünk dolgozni akaró munkaerőt burkolás, festés, gipszkartonozás munkakörbe. Pályakezdők jelentkezését is várjuk. Tapolcai telephely. Érd: 06 30 4554 000 E-mail: profibauteam@gmail.com
2 napja
Man at Work  -  Pápa, Veszprém
 ...specifikálása, üzembe helyezése Gyártási alternatívák költségelemzése Elvárások: Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, járműmérnök) PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk MS Office programok felhasználói szintű ismerete Angol vagy német nyelvtudás AUTOCAD program ismerete...
1 napja
Csénye, Vas
Állattartás-technológiai berendezések szerelésére, karbantartására munkatársakat keresünk (lehet pályakezdó is) Sárvár környékéről. Munkavégzés helye változó, bérezés megegyezés szerint. Érdeklődni a 0630/9973852-es telefonszámon vagy a tarttech@globonet.hu e-mail címen...
26 napja
ZalaMedia  -  Cserszegtomaj, Zala
 ...SZAKMUNKÁSKÉPZŐ, Szakképzettség NINCS SZAKKÉPZETTSÉGE Gyakorlati idő NINCS Megjegyzés Megjegyzés ELSŐSORBAN 25 ÉV ALATTI PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT VÁRJÁK PÁLYÁZATI PROGRAMBAN VALÓ RÉSZVÉTEL MIATT. Foglalkoztató Foglalkoztató GUMI BÁZIS KERESKEDELMI ÉS...
 ...Siemens S7 vezérlés módosítása Elvárások: Mechatronikai mérnök végzettség Releváns szakmai tapasztalat gyártó környezetben (de PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk) Siemens S7 vagy PLC programozói ismeret előny Angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban Vezetői...
1 napja
C&A Mode Kft.  -  Keszthely, Zala
 ...eladótérbe A munkavállalóval kapcsolatos elvárások A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók középfokú végzettség érettségi nélkül középfokú végzettség érettségivel OKJ Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára Igen...
Egy hónappal ezelőtt
 ...Könyvelő vagy pénzügyi-számviteli ügyintéző végzettség Német vagy angol nyelvismeret Szakmai tapasztalattal rendelkezők illetve pályakezdők jelentkezését is várjuk Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel) Valamilyen vállalatirányítási rendszer ismerete Előnyök...
 ...Releváns munkakörben, gyártó környezetben szerzett tapasztalat Felhasználási szintű MS Office ismeret AutoCad, MegaCad ismeret PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK! Munkáltató ajánlata: Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatási csomag Utazási támogatás Céges autók...
22 napja
Tapolca, Veszprém
Mélyépítő cég keres újjonan induló projektjéhez építő mérnököt dokumentációs feladatok ellátására. Pályakezdők jelentkezését is várjuk. - hosszútávú munkalehetőség - folyamatos szakmai fejlődés lehetősége -versenyképes fizetés jelentkezni az alábbi e-mail címen: hirdetes8000...
10 napja

Szabadúszó - szerződés kötés nélkül munka hosszú távra a munkáltatóval, időmunka, távmunka