Mutasd

Állás Pályakezdő Kőszeg, Vas

1-20 a 42 találatból

ADECCO Kft.  -  Szombathely
 ...Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba: Pályakezdő mérnök (Ref.sz.: MTB 70407) Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, külföldi tulajdonban lévő, autóipari...
16 napja
MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.  -  Szombathely
A MÁV-START Zrt. 2017. évi Pályakezdő diplomás programjába KÖZLEKEDÉSMÉRNÖK végzettséggel frissdiplomás munkatársat keres Miskolc, Debrecen, Szombathely, Szeged, Pécs munkavégzési helyekre Várunk szakmai tapasztalat nélkül is, mert hiszünk abban, hogy a fiatalokban van...
12 napja
Workline.hu állásportál  -  Szombathely
 ...bátran a céljaidért! Jelentkezz fényképes önéletrajzoddal és a város megjelölésével az alábbi email címen: oneletrajz@benks.hu Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Megbízó Egyéb területek - A munkavállalóval kapcsolatos elvárások A pozíció betöltésére alkalmas...
13 napja
Magyar Államvasutak Zrt.  -  Szombathely
A MÁV Zrt. 2017. évi Pályakezdő diplomás programjába ÉPÍTÉSZMÉRNÖK végzettséggel frissdiplomás munkatársat keres a következő településekre: MISKOLC, SZOMBATHELY Várunk szakmai tapasztalat nélkül is, mert hiszünk abban, hogy a fiatalokban van a megújulás lehetősége! Jelentkezz...
12 napja
BPW  -  Szombathely
 ...magyarországi támogatójával ~Programtelepítések, tesztelések, hibaelemzések végrehajtása Elvárások: ~Szakirányú felsőfokú végzettség (pályakezdők esetén gazdaságinformatikus végzettség) ~Szakmai angol vagy német nyelvismeret ~Ipari termelő egység ERP és kapcsolódó...
Gyors jelentkezés 2 hónappal ezelőtt
FHB Jelzálogbank Nyrt.  -  Sopron
 ...alkalmazzuk. ügyfélorientált, kapcsolatteremtő és problémamegoldó készsége kitűnő, eredményes értékesítési múlttal rendelkezik, pályakezdő jelentkezése esetén ambiciózus, értékesítési képessége kiváló, képes markáns tervszámok nyomása alatt is hosszútávon jól teljesíteni...
3 napja
HORVÁTH TIBOR  -  Hidegség, Győr-Moson-Sopron
 ...fő) MAGYARORSZÁG / NYUGAT-DUNÁNTÚL / GYŐR-MOSON-SOPRON MEGYE 9491 HIDEGSÉG, FERTŐ ÚT 24. KÖTÖTT NAPPALI MUNKAVÉGZÉS PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJÁK. MUNKA TÖRVÉNYKÖNYVE SZERINTI TELEFONON. JELENTKEZNI A 06/20/9561-645 TELEFONSZÁMON LEHET....
27 napja
Sopron
 ...szakirányú végzettség o precíz pontos munkavégzés o jó fizikai állapot o önálló munkavégzés Előny: o "B" kategóriás jogosítvány Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen fényképes, szakmai önéletrajzzal a...
2 napja
MÁV-csoport  -  Szombathely
A MÁV Zrt. 2017. évi Pályakezdő diplomás programjába Közlekedésmérnök végzettséggel frissdiplomás munkatársat keres a következő településekre: Budapest, Esztergom, Hatvan, Balassagyarmat, Székesfehérvár, Győr, Szeged, Kiskunhalas, Kecskemét, Miskolc, Szombathely Várunk...
1 órája
Balogunyom, Vas
Szombathelytől 10 km-re található partnercégünk részére keresünk kereskedő / területi képviselő munkakörbe munkavállalókat. Pályakezdők jelentkezését is várjuk. Elvárás: - B kategóriás jogosítvány - min. érettségi végzettség - német vagy angol nyelvtudás - autó (kezdeti...
5 napja
Sopron
 ...Versenyképes jövedelem Azonnali munkakezdés Elvárások: Érvényes vagyonőri igazolvány Tanúsítvány, vagy mentesség megléte Nyugdíjasok és pályakezdők jelentkezését is várjuk! Munkavégzés helye:Sopron Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérem jelentkezzen fényképes...
19 napja
ADECCO Kft.  -  Sopron
 ...Műszakvezető utasításainak betartása Elvárások: •Lezárt elektronikai tanulmányok: elektronikai műszerész / elektronikai technikus (pályakezdők jelentkezését is várjuk) •Általános elektronikai ismeretek (mérések, huzalozás, vizsgálatok stb.) •Műszaki rajz olvasása •B...
11 napja
Vép, Vas
 ...csőszereléshez! Jogosítvánnyal Rendelkező!!! Központi fűtés, Víz, Gáz, szerelőt lakatos szak és betanított munkást, segédmunkást! Lehetsz pályakezdő is, akarod csinálni belejössz! Munkavégzés helye változó Magyarország területén. Bérezés megegyezés szerint! Kérek, mindenkit...
20 napja
Kőszeg, Vas
Kőszegi étterembe pincért felveszünk. Pályakezdők jelentkezését is várjuk. 0620/4241-432
18 napja
Man at Work Kft.  -  Szombathely
 ...összekapcsolása Folyamatadatok elemzése KPI cél elérése Elvárások: Műszaki felsőfokú, szakirányú végzettség (mechatronika, automatizálás) Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Német és/vagy angol nyelv kommunikációs szintű ismerete szóban és írásban Strukturált, pontos...
12 napja
Bük, Vas
Recepciós munkakörbe keresünk jól szituált, kommunikatív, angolul és németül minimum közepes szinten jól beszélő, akár pályakezdő munkatársat. Nagyon jó kereseti lehetőséggel, kreatív marketing ötletekben gazdag ,mely által jutalékos alapon a fizetésen kívül növelheti...
18 napja
Szombathely
 ...értékesítésében szerzett tapasztalat Munkavégzés helye: Vas megye, Szombathely Jelentkezés módja: Nem csak szakmabeliek jelentkezését várjuk. Akár pályakezdőként vagy pályamódosítóként is várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal a szombathely@otpip.hu e-mail címen.
18 napja
Kőszeg, Vas
Pályakezdő- és munkatapasztalattal rendelkező ács szakemberek jelentkezését is várjuk! Tevékenységünk főleg Kőszeg és Szombathely környékére terjed ki! Távolabbról érkezők számára szállást is tudunk biztosítani! Kérjük, hogy jelentkezését az alábbi email címre küldje...
11 napja
HEINEKEN HUNGÁRIA SÖRGYÁRAK ZRT.  -  Sopron
 ...VÉGZETTSÉG. ELŐÖNY: SZAKIRÁNYÚ VÉGZETTSÉG: ERJEDÉS ÉS ÜDÍTŐITAL-IPARI TERMÉKGYÁRTÓ VAGY BORÁSZ ILLETVE MIKROBIOLÓGIAI ISMERETEK.PÁLYAKEZDŐK JELENETKEZÉSÉT IS VÁRJÁK!3 MŰSZAKOS MUNKAREND, HÉTVÉGÉN NINCS MUNKAVÉGZÉSJELENTKEZNI A ZSOFIA.LISZTMAYER@HEINEKEN.HU E-MAIL CÍMEN...
21 napja
Szombathely
 ...szervezőkézség, csapatmunkára való hajlandóság - pontosság, precizitás - elkötelezettség a végzett munka mellett - terhelhetőség - pályakezdő is lehet Amit kínalunk: - versenyképes fizetés - dinamikus csapat - hosszú távú munkalehetőség A fényképes önéletrajzokat a g....
22 napja

Szabadúszó - szerződés kötés nélkül munka hosszú távra a munkáltatóval, időmunka, távmunka