Állás Pályakezdő Jász-Nagykun-Szolnok megye

1-20 62-ból/-ből találat

SZOLTERV KFT.  -  Jász-Nagykun-Szolnok megye
 ...csapatmunkára való készség megbízathatóság analitikus gondolkodás megoldás-orientált személetmód Elvárt tapasztalat ~ pályakezdő, friss diplomás Szükséges nyelvtudás nem szükséges társasági vagy tárgyalási nyelvismeret elvárás az alkalmazói...
3 napja
Jász-Nagykun-Szolnok megye
Törökszentmiklós, Mezőtúr, Fegyvernek körzetében lakó 25 év alattiak számára, épületgépészeti álláslehetőséget kínálunk. Szakirányú végzettség nem szükséges, betanítunk. Munkavégzés jellege könnyű fizikai, szerelés. Korrekt feltételeket, és eszközöket biztosÍtunk. ...
3 napja
Hovány Cégcsoport  -  Szolnok
 ...további szükséges szervizmunkákraElvárások: Szakirányú végzettség Minimum 3-5 éves releváns szakmai tapasztat Önálló munkavégzés Pályakezdők jelentkezését is várjuk!Előnyök: Ford típus gépjármű ismeret autóvillamossági végzettség, gyakorlat Amit kínálunk: KIEMELT BÉREZÉS...
16 napja
Hegedüs és Társa BT.  -  Kisújszállás, Jász-Nagykun-Szolnok 203000 - 261000 Ft/hó
 ...megfizetésével) Ami a feladatod lesz Állandó jellegű, hosszú távra tervező beosztott gyógyszerész munkatársat keresünk, aki lehet pályakezdő is. Az álláshoz 2 szoba összkomfortos lakást tudunk biztosítani, bérleti díj nélkül, csak a rezsi megfizetésével (5 perc járásra...
13 napja
VISION SMT KFT.  -  Jászberényi járás, Jász-Nagykun-Szolnok
 ...VISION SMT KFT. Azonnali munkakezdéssel kollégákat keresünk maunuális munkaterületünre.Megváltozott munkaképességű kollégákat és pályakezdőket is alkalmaznánk.Feladatok:-Alkatrészek gyártáshoz való előkészítése-Termékek összeszerelése-Minták azonosítása, címkézése-...
9 órája
HRCV Kft.  -  Szolnok
 ...képessége Angol nyelvtudás Minőségirányítási szemlélet, végzettség és gyakorlat Projektmenedzsment ismeretek és gyakorlat Stabil munkahely, kiemelkedő sikerekkel Folyamatos fejlődési lehetőség Szakmai továbbképzések Versenyképes jövedelem Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
5 napja
Präzi Hungaria Kft.  -  Kisújszállás, Jász-Nagykun-Szolnok
 ...fejlesztése Adminisztratív feladatok Elsőmintázás Egyetemi/főiskolai mérnöki végzettség (minőségbiztosítási szakirányon) Várjuk pályakezdők jelentkezését is Minőségbiztosítási folyamatokban való jártasság Erős számítógépes ismeretek Német és/vagy angol nyelv ismerete...
6 napja
 ...naplók vezetése Építőmérnök végzettség Kivitelezési területen szerzett munkatapasztalat Magas szintű MS Office ismeretek Jó szervezőkészség Jó kommunikációs készség ME vagy FMV jogosultságok Angol nyelvtudás B kategóriás jogosítvány Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
5 napja
ACCELL Hunland Kft.  -  Tószeg, Jász-Nagykun-Szolnok
 ...végzettség Kommunikációs szintű angol nyelvtudás Megbízható felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek LEAN/TPS ismeretek PLC programozási ismeret Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Versenyképes jövedelem Érdekes, kihívásokkal teli feladatok Fiatal, dinamikus csapat
5 napja
Károlyház Kft.  -  Szolnok
 ...végzettség, Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség, Gyors, pontos és önálló munkavégzés, aktív számítástechnikai ismeretek, pályakezdők jelentkezését is várjuk Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat, TERC program ismerete Szolnokhoz közeli lakhely Stabil...
6 napja
BÁRDI AUTÓ ZRT.  -  Karcag, Jász-Nagykun-Szolnok
 ...készség, kereskedelmi szemlélet Udvarias, barátságos személyiség Felhasználói szintű számítógépes ismeretek "B" kategóriás jogosítvány Pályakezdők jelentkezését is várjuk Autóalkatrész, gépjármű szerkezettani ismeretek Értékesítésben szerzett gyakorlat Versenyképes fizetés (...
20 napja
Magics Holding Zrt.  -  Jászberény, Jász-Nagykun-Szolnok
 ...precízen tudja végezni munkáját, jól tudjon csapatban dolgozni, a nyomdagépek kezelését gyorsan el tudja sajátítani. Szívesen várjuk lakatos pályakezdők jelentkezését is! Bérezés: megegyezés szerint, + műszakpótlék, + minőségi pótlék + cafetéria Munkavégzés helye: Jászberény
11 napja
Humánia HRS Group Zrt.  -  Szolnok
 ...készség Számítógépes ismeretek (Word, Excel) Jó szervező és problémamegoldó képesség Precíz munkavégzés Nappali tagozatos diákok és pályakezdők jelentkezését is várjuk! Versenyképes alapfizetés+bónusz + karrierrendszer Változatos munkavégzés Dinamikus, fiatal cég biztos...
4 napja
JobArena Humán Szolgáltató Kft.  -  Jász-Nagykun-Szolnok megye
 ...üzem. Az 1000 kocás sertéstelepükre keresünk FIAZTATÓVEZETŐT. Elhivatott, néhány éves üzemi gyakorlattal rendelkezők, továbbá pályakezdő szakemberek jelentkezését várjuk! Feladatai: A kb. 250 férőhelyes fiaztató szakmai irányítása, 5 fő munkájának a közvetlen...
7 napja
Müller György Óvoda és Ált. Iskola  -  Újszász, Jász-Nagykun-Szolnok
 ...folyamatról A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja 2018.01.31. (még 9 nap van hátra) A munkavállalóval kapcsolatos elvárások A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók OKJ Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára Igen...
14 napja
MIKROPAKK KFT  -  Jászberényi járás, Jász-Nagykun-Szolnok
 ...cégháttér Gyakorlati hely-, tanulmányi idő biztosítása termékfejlesztésbe való betekintés Hosszútávú munkalehetőség Olyan hallgatók vagy pályakezdők (gépész) jelentkezését várjuk, akik tanulmányaik mellé szívesen keresik az új kihívásokat és szívesen megismernék egy innovatív...
6 napja
PlazmaCenter  -  Szolnok
 ...elvárások A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók egyetemi végzettség Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára Igen Készségek és személyes tulajdonságok - Általános orvosi diploma; MOK tagság - Érvényes működési...
12 napja
DELEGO Kft.  -  Szolnok
 ...az álláskeresők részére. Autóipari partnerünk részére keresünk kollégákat, azonnali kezdési lehetőséggel! Hölgyek, Urak és Pályakezdők jelentkezését is várjuk!! Betanított minőségellenőr BUD-SZE-02 Feladatok Vágógép által legyártott termékek...
1 napja
TRIGO Quality Support Kft.  -  Jász-Nagykun-Szolnok megye
 ...számlacsomag vállalati mobil flotta csomag all you can move sportpass Információk a kiválasztási folyamatról Várjuk pályakezdők, iskolai évhalasztók, kismamák jelentkezését is! Munkába állás kezdete: azonnal Munkavégzés helye: Vecsés Önéletrajzod az...
Egy hónappal ezelőtt
 ...munkavállalóval kapcsolatos elvárások A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók OKJ Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára Igen Készségek és személyes tulajdonságok - Legalább középfokú OKJ-s egészségügyi szakképesítés -...