Apollo Tyres (Hungary) Kft.  -  Gyöngyöshalász, Heves
Az Apollo Tyres (Hungary) Kft. Magyarország legnagyobb zöldmezős beruházásaként megvalósuló projekt keretében Gyöngyöshalászon építi fel Európa legmodernebb technológiájával rendelkező gumiabroncs gyárát. Ha szeretne egy modern, nemzetközi színvonalú és csúcstechnológiával...
18 napja
Mátrai Gyógyintézet  -  Mátraháza, Heves
 ...Közalkalmazotti Jogviszony időtartama: Határozatlan idejű Elvárt végzettség: Főiskola, gyógytornász szakirány Elvárt tapasztalat: Pályakezdők is jelentkezhetnek Pályázati felhívás bővebb ismertetése*: A Mátrai Gyógyintézet pályázatot hirdet gyógytornászi állás...
Gyors jelentkezés 19 napja
 ...Közalkalmazotti Jogviszony időtartama: Határozatlan idejű Elvárt végzettség: Gyógyszertári asszisztensi végzettség Elvárt tapasztalat: Pályakezdők is jelentkezhetnek Pályázati felhívás bővebb ismertetése*: A Mátrai Gyógyintézet pályázatot hirdet gyógyszertári asszisztensi...
Sanatmetal Kft. Sanatmetal Kft. Sanatmetal Kft. Sanatmetal K...  -  Eger
Az egri székhelyű, Európa TOP 40 ortopédiai és traumatológiai cége közé tartozó Sanatmetal Kft. ( csípő és térd protézisek, traumatológiai, gerinc és fogászati implantátumok és műszereik minősített gyártója és innovatőre munkatársat keres az alábbi pozícióba: Külkereskedelmi...
23 napja
 ...Közalkalmazotti Jogviszony időtartama: Határozatlan idejű Elvárt végzettség: felnőtt szakápolói képesítés Elvárt tapasztalat: Pályakezdők is jelentkezhetnek Pályázati felhívás bővebb ismertetése*: A Mátrai Gyógyintézet pályázatot hirdet felnőtt szakápolói állás betöltésére...
Workline.hu állásportál  -  Gyöngyös, Heves
 ...bátran a céljaidért! Jelentkezz fényképes önéletrajzoddal és a város megjelölésével az alábbi email címen: oneletrajz@benks.hu Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Megbízó Egyéb területek - A munkavállalóval kapcsolatos elvárások A pozíció betöltésére alkalmas...
12 napja
Magyar Államvasutak Zrt.  -  Gyöngyös, Heves
A MÁV Zrt. 2017. évi Pályakezdő diplomás programjába MŰSZAKI MENEDZSER végzettséggel frissdiplomás munkatársat keres a következő településre: GYÖNGYÖS, BUDAPEST Várunk szakmai tapasztalat nélkül is, mert hiszünk abban, hogy a fiatalokban van a megújulás lehetősége! Jelentkezz...
11 napja
Trenkwalder Kft.  -  Gyöngyös, Heves
 ...borotva termékek csomagolása kézi anyagmozgatás legalább 8 általános iskolai végzettség több műszakos munkarend vállalása (3-4 műszak) Pályakezdő és megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk! Induló órabér bruttó 900 Forint + műszakpótlékok Cafeteria...
11 napja
DELEGO CONSULTING Kft.  -  Gyöngyös, Heves
 ...jövedelem /Br. 200.000 - 240.000Ft/hó átlagkereset/ Ingyenes céges buszjárat számos településről Hosszú távú, bejelentett munka Műszakrend: Kettő műszak KIEMELT órabérrel keressük új munkatársainkat, INGYENES utazás biztosítása mellett! Pályakezdők jelentkezését is várjuk!!
11 napja
DETKI KEKSZ Kft.  -  Halmajugra, Heves
Karbantartó technikus DETKI KEKSZ Kft. Cégünk több műszakos munkarendbe keres pályakezdő vagy szakmai tapasztalattal rendelkező jelentkezőket KARBANTARTÓ TECHNIKUS pozícióba.Elvárások:- villanyszerelő, elektroműszerész,elektrotechnikai vagy mehanikai végzettség- több műszakos...
4 napja
Trenkwalder Kft.  -  Hatvan, Heves
 ...Áruk kigyűjtése, összeválogatása Hatékony munkavégzés 8 általános végzettség Féléves, határozott idejű munkaszerződés vállalása Pályakezdők jelentkezését is várjuk Versenyképes havi jövedelem Bónusz, mely a bér 15%-a 2 műszak (6-14, 14-22) vagy 1 műszak (8-16 vagy 6-14...
10 napja
Adecco Kft.  -  Gyöngyös, Heves
 ...részvétel; Pénzügyi elemzés készítésében való részvétel. Felsőfokú pénzügyi végzettség; Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban; Pályakezdő vagy 1-3 év szakmai tapasztalat; Csapatjátékos attitűd; Kiváló problémamegoldó készség; Analitikus gondolkodás. Ha a jövőd a...
4 napja
Gyöngyös, Heves
 ...csomagolása - kézi anyagmozgatás Elvárások: - legalább 8 általános iskolai végzettség - több műszakos munkarend vállalása (3-4 műszak) - pályakezdő és megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk Amit kínálunk: - Induló órabér bruttó 900 Ft +...
17 napja
Decathlon  -  Hatvan, Heves
 ...hozzánk! Ha szenvedélyes sportrajongó vagy és ezt szeretnéd a mindennapi munkádban is megosztani másokkal, akkor köztünk a helyed! PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK! komoly felelősség, önállóság már az első naptól, gyakorlati tapasztalat megszerzése a logisztikában,...
11 napja
Eger 245000 Ft/hó
Főleg pályakezdő kollégát keresünk cégünk megnövekedett feladatainak ellátásához. Ha kertész végzettséged van, esetleg szereztél már gyakorlatot kertépítés, kertgondozás területén, vagy van tehetséged, affinitásod mindezt megtanulni, jelentkezz! Korrekt, változatos, feladat...
10 napja
Eger
 ...: Munkavégzés helye: Eger Ipari park Eger és vonzáskörzetéből, valamint Mezőkövesd, Miskolc környékéről várjuk a jelentkezőket! Pályakezdők és munkanélküliek jelentkezését is várjuk! Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük,...
13 napja
Randstad Hungary Kft.  -  Gyöngyös, Heves
 ...Folyamatmérnök A világ egyik legnagyobb nemzetközi vállalata számára keresünk pályakezdő és szakmai tapasztalattal rendelkező Folyamatmérnök kollégát gyöngyösi gyárukba. Feladatok - Gyártási folyamatok támogatásához szükséges technológiák elemzése, egyszerűsítése...
20 napja
Gyöngyös, Heves 170000 Ft/hó
 ...összeválogatása - Hatékony munkavégzés Feladatok: - 8 általános végzettség - Féléves, határozott idejű munkaszerződés vállalása - Pályakezdők jelentkezését is várjuk Ajánlat: - Versenyképes havi jövedelem - Bónusz, mely a bér 15%-a - 2 műszak (6-14, 14-22) vagy 1...
16 napja
ADECCO Kft.  -  Heves, Heves
 ...gépész vagy villamossági technikus végzettség • Számítógépes és MS Office ismeretek • Több műszakos munkarend vállalása • Pályakezdők jelentkezését is várjuk Amit kínálunk: • Kiemelkedő bérezés • Cafeteria • Magas technikai felszereltségű, innovatív munkakörnyezet...
14 napja
Trenkwalder Kft  -  Heves, Heves
 ...Rozsdamentes és saválló vékony lemezek, vékonyfalú csövek minőségi hegesztése! Elvárások: CO és / vagy AWI hegesztő végzettség ( - pályakezdők jelentkezését is várjuk! );3 műszak vállalása;Érvényes tűzvédelmi szakvizsga!Előny:Vékony lemezek hegesztésében szerzett 1-2 éves...
11 napja

Szabadúszó - szerződés kötés nélkül munka hosszú távra a munkáltatóval, időmunka, távmunka