Mutasd

Állás Pályakezdő Hajdúszoboszlói járás, Hajdú-Bihar

1-4 a 4 találatból

Ebes, Hajdú-Bihar 160000 Ft/hó
 ...tapasztalat B kategóriás jogosítvány Amit kínálunk: Korrekt/versenyképes fizetés Teljes munkaidős, határozatlan idejű jogviszony. Pályakezdők jelentkezését is várjuk. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük jelentkezzen fényképes önéletrajzzal a...
25 napja
Hajdúszoboszló, Hajdú-Bihar 161000 Ft/hó
vezénylés szerint nincs Munkakör kiegészítése Gyógy és sportmasszőr GINOP 5.2.4.-16 gyakornoki program 25 év alatti pályakezdők részére. Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft)161 000 - 0 Állománycsoport szakmunkás Foglalkoztatási...
3 napja
EUROTRADE - SR a.s.  -  Hajdúszoboszló, Hajdú-Bihar
 ...végzettség középiskolai tanuló középfokú végzettség érettségi nélkül középfokú végzettség érettségivel OKJ főiskolai végzettség Beszélt nyelvek Magyar nyelv - Minimumszint (A1) Jogosítvány B Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára Igen...
13 órája
Hajdúszoboszló, Hajdú-Bihar
 ...Állásazonosító: 3907870 Foglalkozás megnevezése: Általános irodai adminisztrátor (GINOP 5.2.4-16 gyakornoki program 25 év alatti pályakezdők részére) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: szakközépiskola, gimnázium Elvárt szakképzettség:...
1 napja

Szabadúszó - szerződés kötés nélkül munka hosszú távra a munkáltatóval, időmunka, távmunka