Állás Pályakezdő Győr

1-20 121-ból/-ből találat

Győr 200000 Ft/hó
Győrben, az M1 autópálya mellett található éttermünkbe szakácsot keresünk, fiatal csapatunkba napi 8 órában! Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Azonnali kezdési lehetőség, havi fix fizetés, rugalmas beosztás. A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal e-mailben illetve...
16 napja
Győr 240000 Ft/hó
Győri pékségbe pályakezdő peket és tapasztalt, leveles tésztakeszitesben jártas peket keresek! Órabér: 800-1200 Ft/ora(nettó!)
19 napja
Győr 550000 Ft/hó
 ...harmonikus életpálya felépítése. Lépj, hogy valóra válhassanak elképzeléseid, céljaid! Most vezető utánpótlás pozícióra vagy a pályakezdőknek szóló karrier programunkba keresünk jelölteket! Felsőfokú végzettség előnyt jelent! Küldd el fényképes önéletrajzodat a krivan...
13 napja
"Győri Oxford" Nyelviskola és Idegennyelvi Könyvesbolt Bt.  -  Győr
 ...jelentkezését fogadják. Speciális munkakörülmények: Pályázati feltételek megvalósulása érdekében elsősorban 25 év alatti pályakezdők jelentkezését várják. Várható bruttó kereset (Ft / hó): 161 000 fölött További információ: Győri Oxford...
Gyors jelentkezés 25 napja
Pannon Work  -  Győr
 ...gyakorlat Munkaidő Teljes munkaidő (8 órás) A cégről Nemzetközi cégcsoport győri irodájába KONTÍROZÓ KÖNYVELŐ munkatársat keresünk. Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Amit kínálunk Versenyképes fizetés Cafeteria Stabil munkahely Nyelvismeret...
24 napja
Győr
 ...munkakörben szerzett tapasztalat• Felsőfokú műszaki végzettség• Saját gépkocsi Munkaidő Teljes munkaidő (8 órás) A cégről Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Amit kínálunk • Szakmai fejlődési lehetőség• Bér megegyezés szerint• Önálló, felelősségteljes...
11 órája
Pannon-Work Zrt.  -  Győr
 ...munkarend: 06:00-14:00 Csővezetékek kiépítése, javítása, karbantartása Általános iskolai végzettség Pontos, precíz, önálló munkavégzés Pályakezdők és nyugdíjasok jelentkezését is várjuk! Szakirányú végzettség Csőszerelésben szerzett tapasztalat Képzés Hosszú távú...
2 napja
Sick Kft.  -  Kunsziget, Győr-Moson-Sopron
 ...kártya gyártás támogatása méréstechnikai kérdésekben, illetve a vonatkozó változtatások bevezetése Villamosmérnöki végzettség Német és/vagy angol nyelvtudás Németországi betanulásra való hajlandóság Villamos-méréstechnikai ismeretek Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
2 napja
Ceres Sütőipari Zrt.  -  Győr
 ..., a technológia szerinti tésztavezetés és a Canol gyártósor beállítása.A jelöltekkel szemben támasztott elvárások: gyors problémamegoldó képesség; rugalmas munkavégzés, csapat orientált szemlélet; tanulási hajlandóság; terhelhetőség. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
3 napja
AUSTROTHERM Kft.  -  Győr
Gépkezelő AUSTROTHERM Kft. Az AUSTROTHERM Hőszigetelőanyag Gyártó Kft. (9028 Győr, Fehérvári u. 75.) győri központjába munkatársat keres a következő munkaterületre: gépek kezelése, kiszolgálása érettségi pályakezdő napi 8 óra
4 napja
AUDI HUNGARIA Zrt.  -  Győr
 ...szerelési folyamatok optimalizálásában Középfokú végzettség Műszaki végzettség előny Gyártásban szerzett szakmai tapasztalat előny, pályakezdők jelentkezését is várjuk Precizitás Önálló, felelősségteljes munkavégzés Hajlandóság több műszakos munkavégzésre B kategóriás...
6 napja
 ...elvárások: gyengeáramú villanyszerelési ismeretek és rajzolvasási képesség; gyors problémamegoldó képesség; rugalmas munkavégzés, csapatorientált szemlélet; tanulási hajlandóság; terhelhetőség; győri vagy Győr környéki lakóhely előny. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
11 napja
Leadec KFT.  -  Győr
 ...Felsőfokú gazdasági végzettség Mérlegképes könyvelő képesítés IFRS-ismeretek Navision program ismerete Német és/vagy angol nyelv ismerete Multinacionális háttér Fejlődési lehetőség Versenyképes juttatás Felsőfokú végzettséggel rendelkező pályakezdők jelentkezését is várjuk!
2 napja
 ...ellenőrzése. A jelöltekkel szemben támasztott elvárások:szakirányú végzettség vagy hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat;rugalmas, fegyelmezett és önálló munkavégzés;csapat orientált szemlélet;tanulási hajlandóság;terhelhetőség. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
3 napja
 ...végrehajtása Egyedi gépek, illetve azok részegységeinek építésében való részvétel Gépésztechnikusi végzettség Gyakorlat egyetemes megmunkáló gépek kezelésében Német vagy angol nyelvtudás Villamos-méréstechnikai ismeretek Pneumatikai ismeretek Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
4 napja
KIENER Hungária Kft.  -  Lébény, Győr-Moson-Sopron
 ...csavarozóvezérlések ismerete előny pneumatikai alapismeretek Versenyképes javadalmazást, egyéb juttatásokat és 100% útiköltségtérítést kínálunk. Pályakezdők és tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is várjuk. Versenyképes javadalmazást, egyéb juttatásokat és 100% útiköltségtérítést...
3 napja
Leier Hungária Kft.  -  Gönyű, Győr-Moson-Sopron
 ...munkavégzés egy stabil háttérrel rendelkező vállalatnál versenyképes fizetés + cafeteria dinamikus csapat hosszú távú biztos egzisztencia Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Jelentkezés munkanapokon 8:00- 15:00 között a +36 96/544-210-es telefonszámon vszemélyesen a 9071 Gönyű,...
26 napja
MD Work Kft  -  Győr
 ...esztergályos / marós MD Work Kft CNC-esztergályos,maróst, köszörűst keresünk Győri munkahelyre , legalább 2 év gyakorlattal, de pályakezdők jelentkezését is várjuk, forgácsolói végzettségel. Amit nyújtunk: -versenyképes , motiváló jövedelem -3 havonta prémium fizetés...
2 napja
FÉM-FORG-NC KFT.  -  Győr
CNC Forgácsoló FÉM-FORG-NC KFT. Cégünk CNC forgácsolókat keres a győri Ipari Parkban lévő telephelyünkre teljes munkaidőben, két műszakos munkarendben.Pályakezdők jelentkezését is várjuk.Érdeklődés 36-20-9751044
3 napja
 ...Gépek berendezések folyamatos és rendszeres tisztítása. A jelöltekkel szemben támasztott elvárások: szakirányú végzettség; rugalmas, fegyelmezett és önálló munkavégzés; csapatorientált szemlélet; tanulási hajlandóság; terhelhetőség. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!