Mutasd

Állás Pályakezdő Dunakeszi járás, Pest

1-20 a 28 találatból

Reed Specialist Recruitment  -  Fót, Pest
Diplomás pályakezdő asszisztens angol nyelvtudással (Értékesítés) Reed Specialist Recruitment Nemzetközi készletgazdálkodással, szállítmányozással foglalkozó partnerünk számára keresünk az értékesítési osztály adminisztratív támogatására kollégát hosszú távra. Program...
3 napja
Fót, Pest
A MASPED Logisztika Kft. meghatározó szerepet tölt be a hazai logisztikai piacon. Széles körű, komplex szállítmányozási és logisztikai szolgáltatásokat nyújtunk magyarországi és külföldi partnereink számára. Társaságunk munkatársat keres Fóti telephelyére Anyagmozgató Raktáros...
1 napja
WebEye International Kft  -  Fót, Pest
 ...kezelése Ügyfélszolgálati rendszerhez kapcsolódó alkalmazások kezelése Adminisztratív feladatok elvégzése Minimum középfokú végzettség, pályakezdők és diákok jelentkezését is várjuk Aktív társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás (szóban és írásban) 2 műszakban történő...
2 napja
Workline.hu állásportál  -  Dunakeszi, Pest
 ...bátran a céljaidért! Jelentkezz fényképes önéletrajzoddal és a város megjelölésével az alábbi email címen: oneletrajz@benks.hu Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Megbízó Egyéb területek - A munkavállalóval kapcsolatos elvárások A pozíció betöltésére alkalmas...
12 napja
Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.  -  Dunakeszi, Pest
 ...kompetenciák és felelősség • Toronydaruk kezelése • Építkezési munkálatokban való részvétel Egyéb béren kívüli juttatások • Pályakezdőknek betanulási lehetőség • Versenyképes fizetés • Hosszú távú munkalehetőség • Határozatlan idejű munkaszerződés • Utazási...
19 napja
Bondár-am kft.  -  Dunakeszi, Pest
Villanyszerelő Bondár-am kft. Dunakeszi telephelyű kft keres villanyszerelőket. 8 órás bejelentett munkaviszonyba. Akár pályakezdőket is alkalmazunk. Érdeklődni +36-70-263-4696 telefonszámon lehet.
6 napja
MARY-KER Pasta Kft.  -  Dunakeszi, Pest
 ...műszakos munkarendben, túlórák vállalásával. minimum szakmunkásképző vagy műszaki szakközépiskola. Elektro-műszerész végzettség. Pályakezdők jelentkezését is várjuk. Mechanikai gépbeállításban plc vezérlés technikában (siemens) mechatronikában való jártasság. (frekvenciaváltók...
2 napja
Randstad Hungary Kft.  -  Dunakeszi, Pest
 ...a befektetett energiádat!Gondolnád, hogy van olyan munka, ahol tényleg 2 napot kell dolgozni és 5-öt pihenni? Nálunk lehetséges! Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Nyomdai termékek összeillesztése Kisebb anyagok rétegezése Elkészült termékek ellenőrzése, csomagolása és...
9 napja
SZIGET-COM Zrt.  -  Dunakeszi, Pest
 ...Optikai hálózat építése. Antenna szerelés, kábel telepítés, mérés. Elvárások: Ne legyen tériszonyod. Pár év szakmai tapasztalat, de ha pályakezdő az sem baj, csak érdekelje a szakma. Kreativitás. Csapatszellem, de egyénileg is tudjon dolgozni. Erkölcsi bizonyítvány. Előnyt...
5 napja
Gödbrother kft.  -  Göd, Pest
 ...Egyeztetés a munkahelyi vezetővel a napi javításokat illetően.Elvárások: szakirányú végzettség, precizitás, pontos munkavégzés. Szakmai gyakorlat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk. Jelentkezni önéletrajzzal e-mail-ben, vagy a 06 30 9400808 telefonszámon lehet.
27 napja
Göd, Pest
Gödi műhelyünkbe gyakorlattal rendelkező autószerelő munkatársat keresünk azonnal kezdéssel. Szakmai gyakorlat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk. Kis létszámú, fiatal csapat. Jelentkezni Önéletrajzzal (fizetési igény megjelölésével) a rujder.gabor@gmail.com...
6 napja
Fót, Pest
 ...használata gépek, mozgatható kocsik használata alapvető számítógépes rendszerek használata Elvárások: minimum szakiskolai végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk) precíz munkavégzés, megbízhatóság, hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent Amit kínálunk...
10 napja
Dunakeszi, Pest
 ...kulturált megjelenés Targoncavezetői jogosítvány előny Amit kínálunk: Kiszámítható, biztos munkahely Jó munkahelyi légkör Pályakezdők jelentkezését is várjuk. Munkavégzés helye: Atenád Kft. 2120. Dunakeszi Pallag utca Atenád Kft árnyékolástechnikai termékek gyártásával...
4 napja
 ...Folyamatosan fejlődő, biztos munkahely - Fiatalos, lendületes csapat - Bejárási támogatás, útiköltség térítés A meghirdetett állásokra pályakezdők és nyugdíjasok jelentkezését is várjuk Az állásokkal kapcsolatban a 06-20-2921929 számon lehet érdeklődni. Önéletrajzokat...
4 napja
Autonet Import Magyarország Kft  -  Dunakeszi, Pest
 ...könyvelői végzettség Erős informatikai tudás, MS Excel ismerete Pontosság, precizitás, képesség az új ismeretek gyors elsajátítására Pályakezdők jelentkezését is várjuk Amit kínálunk: Versenyképes jövedelem Próbaidő után cafeteria Szakmai képzések Munkavégzés helye:...
11 napja
AUTOMED-Autogéntechnikai Kft.  -  Dunakeszi, Pest
 ...végzettséggel rendelkező pályázók középfokú végzettség érettségi nélkül középfokú végzettség érettségivel OKJ Jogosítvány B Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára Igen Készségek és személyes tulajdonságok Önálló munkavégzés, jó munkabírás....
5 napja
 ...egyeztetés a telephelyhez kötött vevőkkel Elvárások: Érettségi, alap pénzügyi végzettség Erős informatikai tudás, xls erős használata. Pályakezdők is. Amit kínálunk: Teljes munkaidős munkarend (napi 8 óra). Feladatoknak megfelelő javadalmazás és egyéb juttatások. Szakmai...
11 napja
Göd, Pest
 ...műszaki rajzokon eligazodni B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik légtechnikai szerelési tapasztalat előnyt jelent tűzvédelmi szakvizsga előnyt jelent pályakezdők jelentkezését is elfogadjuk Jelentkezni önéletrajzzal a liptak.jozsef@dunamenti.hu e-mail címen lehet.
19 napja
Dunakeszin működő éttermünkbe keresünk önállóan dolgozni túdó szakácsot. Pályakezdők jelentkezését is várjuk.
29 napja
 ...Jogosítvány B Készségek és személyes tulajdonságok • Autóvillamossági szerelő végzettség • „B” kategóriás jogosítvány • Szakmai precizitás, megbízhatóság • Önálló munkavégzés, jó problémamegoldó készség • Csapatjátékos • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!...
1 napja

Szabadúszó - szerződés kötés nélkül munka hosszú távra a munkáltatóval, időmunka, távmunka