Állás Pályakezdő Dorog, Komárom-Esztergom

1-20 113-ból/-ből találat

Solymár, Pest
 ...vagy 5 palettás zárt furgonra,Európai Uniós munkára,átlagosan 10-12 napos turnusokra. Solymári telephelyre! Lehet nemzetköziben pályakezdö is ,segitünk a gyakorlat megszerzésében. (Ez nem azt jelenti hogy beülünk valaki mellé,hanem gyakoribb telefonos segitség,info,...
2 napja
Vöröskő Kft.  -  Esztergom, Komárom-Esztergom
 ...műszaki termékeket és kiváló a kommunikációd és fontos számodra a vevők elégedettsége, akkor Téged keresünk! Fiatal, ambiciózus pályakezdők jelentkezését is várjuk. Feladataid: • Műszaki cikkek és hozzájuk kapcsolódó szolgáltatások értékesítése • Szaktanácsadás...
23 napja
Tari-Prod Kft.  -  Esztergom, Komárom-Esztergom
 ...munkarend vállalása Hosszú távú munkalehetőség Szakmai fejlődési lehetőség Korszerű technológia Kellemes munkahelyi légkör Utazási költségtérítés Pályakezdők jelentkezését is várjuk. Munkakezdés akár azonnali belépéssel! Metrológiai ismeretek Tari-Prod Kft.
5 napja
Hovány Cégcsoport  -  Szentendre, Pest
 ...joga van a menetközben feltárt további szükséges javítói munkákraElvárások: - Szakirányú végzettség - Önálló munkavégzésElőnyök: - Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Amit kínálunk: KIEMELT BÉREZÉS, Szakmai továbbképzés, Munkaruha, Cafeteria juttatások, Remek...
21 napja
MIMIKO Kft.  -  Budaörs, Pest
 ...életszemlélet, elkötelezettség, hűség villamossági és elektronikai ismeretek gépszerelés vagy gépészeti gyakorlat targoncavezetői engedély Pályakezdő is lehetsz Rutin tevékenységek pontos elvégzése a megadott munkafolyamat-leírás alapján a termék: 21. századi ipari technológia,...
3 napja
Alpine Európai Elektronikai Ipari Kft.  -  Biatorbágy, Pest
 ...Forrasztási ismeretek Felhasználó szintű számítástechnikai ismeret 2 műszakos munkarend vállalása Minőségtudat, megbízhatóság, pontosság Pályakezdők jelentkezését is várjuk Legalább 1 éves szakmai tapasztalat gyártás területén Autóipari tapasztalat Vállalatirányítási rendszer...
1 napja
Epronex Építő Zrt.  -  Budaörs, Pest
 ...Bővülő feladatainak ellátása érdekében a generál kivitelezéssel és befejező szakiparral foglalkozó Epronex Építő Zrt. tapasztalt és pályakezdő munkatársakat keres Projektek kivitelezési folyamatának komplett előkészítése, követése az árajánlat készítéstől a kivitelezési...
4 napja
BÁRDI AUTÓ ZRT.  -  Pilisvörösvár, Pest
 ...készség, kereskedelmi szemlélet Udvarias, barátságos személyiség Felhasználói szintű számítógépes ismeretek "B" kategóriás jogosítvány Pályakezdők jelentkezését is várjuk Autóalkatrész, gépjármű szerkezettani ismeretek Értékesítésben szerzett gyakorlat Versenyképes fizetés (...
5 napja
RS Bútorpiac Kft.  -  Budaörs, Pest
 ...RS Bútorpiac Kft. A budaörsi RS Bútorstúdió csapatába azonnali munkakezdéssel Eladó munkatársakat keresünk.Amit kínálunk: Akár pályakezdőként is gyors karrierlehetőség vár, nálunk nem szükséges diploma ahhoz, hogy kimagasló jövedelmet szerezz, velünk hosszútávon tervezhetsz...
16 napja
Carl Zeiss IMT GmbH Magyaro-i Fiókt  -  Budaörs, Pest
 ...ismeretek (World, Excel, PowerPoint) Gyakori utazások, vevőknél történő munkavégzés, és lakóhelytől való hosszabb távollét vállalása Pályakezdők jelentkezését is várjuk Folyamatos kihívást jelentő feladatok Folyamatos továbbképzés Versenyképes fizetés (alapfizetés, béren...
6 napja
Müller Drogéria Magyarország Bt.  -  Budakeszi, Pest
 ...önálló munkavégzésre való képesség Ápolt, igényes megjelenés, udvarias magatartás Kereskedelemben szerzett tapasztalat előnyt jelent Pályakezdők jelentkezését is várjukPozíció területei: Kereskedelem Kiskereskedelmi értékesítésMunkavégzési hely: 2092 Budakeszi, Bianka u. 1....
5 napja
Bepino Ruházati Kft.  -  Biatorbágy, Pest
 ...fejlődési lehetőség - hosszú távú, biztos munkalehetőség Munkavégzés helye: Premier Outlet Center, Broadway Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajzzal lehet jelentkezni. Ha pályakezdő vagy, vagy még nem szereztél gyakorlatot, nem akadály! Nálunk majd belejössz!
9 napja
Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.  -  Budaörs, Pest
 ...íráskészség Határozott személyiség ügyfélszolgálati területen, ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat német és/vagy angol aktív nyelvtudás Pályakezdők jelentkezését is várjuk. Folyamatos képzés a belépés napjától. Versenyképes jövedelem Tervezhető, ad hoc túlóráktól mentes...
5 napja
FN WORK SERVICE KFT.  -  Biatorbágy, Pest
 ...Budapest (Keleti pu., Astoria, Sasadi út) és Biatorbágy között1 év után ingyenesen beiskolázzuk targonca vezetői tanfolyamra.A munkavégzés helye Biatorbágy, de 2018. február hónapban Budapestre költözik a cég a budaörsi repülőtér mellé.Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
15 napja
LIEGL & DACHSER Logisztikai Kft.  -  Pilisvörösvár, Pest
 ...óráig fejlődési és előrelépési lehetőség hosszú távú munkalehetőség, biztos vállalati háttér modern és barátságos munkakörnyezet Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Munkavégzés helye : Budapest, X. kerület, Jászberényi út 45. Jelentkezés módja: Amennyiben hirdetésünk felkeltette...
4 napja
Magyar Suzuki Zrt.  -  Esztergom, Komárom-Esztergom
 ...jó probléma felismerő és megoldó képesség Jó kommunikációs készség, magabiztos fellépés, precizitás ,,B" kategóriás jogosítvány Pályakezdők jelentkezését is várjuk (kizárólag a megfelelő végzettség esetén!) Jármű-technikai ismeretek ISO 9001 vagy IATF (ISO/TS) 16949 auditori...
12 napja
FÓKUSZ -AUDIT Kft.  -  Piliscsaba, Pest
 ...beszámoló elkészítésében. Középfokú pénzügyi, gazdasági vagy számviteli végzettség 1-2 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat, de pályakezdő jelentkezését is várjuk. Gyors és pontos munkavégzés Tanulékonyság 10 ujjas gépelés Office programok ismerete és használata
5 napja
Jobbjob  -  Budaörs, Pest
 ...Jogosítvány B Szakmai tapasztalat években diszponens, logisztika,szállítmányozás,fuvarszervezés 2 Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára Igen Készségek és személyes tulajdonságok Közép- vagy felsõfokú gazdasági vagy kereskedelmi végzettség; Legalább...
17 órája
GAS JEANS  -  Biatorbágy, Pest
 ...stílusérzék és a divattrendek ismerete kedves, vásárló-orientált hozzáállás önálló, precíz munkavégezés kiváló kommunikációs készség Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Előny: kereskedelmi munkakörben szerzett tapasztalat idegen nyelvek ismerete Fényképes önéletrajzokat...
3 napja
SIGNUMNET Kft  -  Szentendre, Pest
 ...betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók középfokú végzettség érettségi nélkül középfokú végzettség érettségivel OKJ főiskolai/egyetemi hallgató főiskolai végzettség egyetemi végzettség Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára Igen...