Mutasd

Állás Pályakezdő Dabasi járás, Pest

1-8 a 8 találatból

Örkény, Pest
Asztalost keresek,pályakezdő jelentkezését is várom örkényi munkahelyre. 06-70-365-3406.
6 napja
Wellis Magyarország Zrt.  -  Dabas, Pest
 ...vevői reklamációs rendszer, stb.) Felsőfokú műszaki végzettség ( gyártástámogatási, folyamatfejlesztési ismeretekkel rendelkező pályakezdők jelentkezését is várjuk) Rugalmasság, kreatív gondolkodás, önálló munkavégzés Proaktív hozzáállás, nyitott személyiség Csapatban...
14 napja
CPL Jobs Kft.  -  Újhartyán, Pest
 ...party) Szakirányú felsőfokú végzettség (kereskedelem/marketing) Marketing területen szerzett legalább fél éves szakmai gyakorlat, PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk! Erős kommunikációs szintű ANGOL nyelvtudás Önálló, proaktív személyiség Kreativitás Érvényes B...
5 napja
WORKLIFE HUNGARY Munkaerő - Közvetítő Iroda  -  Újhartyán, Pest
 ...Adminisztrációs feladatok ellátása Amit kínálunk: Versenyképes fizetés Jó munkahelyi légkör Stabil, hosszútávú munkahely (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) Munkavégzés helye: Újhartyán Jelentkezés: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését,...
10 napja
Etidruck-Packwerk Nyomda Kft  -  Inárcs, Pest
 ...garantáltan multimentes, családias és emberléptékű cégnél szeretnél dolgozni! Fiatalos csapatunkba keresünk kötészeti gépkezelőt. Várjuk pályakezdők jelentkezését is! Gyere és nézz körül nálunk, várunk szeretettel egy próbanapra! Feladatok ~ Kötészeti gépkezelő feladatok...
6 napja
Wellis  -  Dabas, Pest
 ...jakuzzi gyártója a Wellis Magyarország Zrt. felvételt hirdet Összeszerelő (középfokú végzettséggel) munkakörbe Dabasi munkavégzéssel.(Pályakezdők jelentkezését is várjuk) Feladatok • Masszázsmedencék, masszázskádak összeállítása • Villanymotorok, hangrendszerek, LED...
2 hónappal ezelőtt
KITE Zrt.  -  Dabas, Pest
 .... Közép magyarországi régiója (Pest, Jász-Nagykun-Szolnok, Heves és Nógrád megye területe) Agronómiai Gyakornok munkakörbe keres pályakezdő vagy 1-2 éves munkatapasztalattal rendelkező fiatalokat. Feladatok Megismerni a társaság felépítését, működését és tevékenységét...
6 napja
EUROTRADE - SR a.s.  -  Dabas, Pest
 ...végzettség középiskolai tanuló középfokú végzettség érettségi nélkül középfokú végzettség érettségivel OKJ főiskolai végzettség Beszélt nyelvek Magyar nyelv - Minimumszint (A1) Jogosítvány B Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára Igen...
19 napja

Szabadúszó - szerződés kötés nélkül munka hosszú távra a munkáltatóval, időmunka, távmunka