Állás Pályakezdő Budapest, XXI. kerület

1-14 14-ból/-ből találat

Budapest, XXI. kerület
 ...rendelkezik az alábbi képesítésekkel és szeretne biztos körülmények között dolgozni, akkor csatlakozzon hozzánk. Amit nyújtunk: - Most PÁlyakezdŐket BetanÍtunk! - Versenyképes kiemelkedő napidíjas jövedelem AMI JelentŐsen NÖvelhetŐ A CÉgnÉl EltÖltÖtt IdŐ FÜggvÉnyÉben - Nincs...
21 napja
Szabó Intertrans Kft.  -  Budapest, XXI. kerület
 ...pályázók alapfokú végzettség középfokú végzettség érettségi nélkül középfokú végzettség érettségivel OKJ főiskolai végzettség egyetemi végzettség postgraduális végzettség Jogosítvány C, E Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára Igen...
12 napja
Clever Media Kft  -  Budapest, XXI. kerület
 ...pályázók középfokú végzettség érettségivel OKJ Beszélt nyelvek Angol nyelv - Küszöbszint (B1) Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára Igen Készségek és személyes tulajdonságok Az álláshoz tartozó elvárások: Ha: kommunikatív vagy, könnyen...
6 napja
Ú. Bypass Kft.  -  Budapest, XXI. kerület
 ...top box, televízió, porszívó, stb.) továbbá vezérlő panelek tesztelése, hiba feltárása és javítása. Adminisztráció Leltár Várjuk pályakezdők és tapasztalt kollégák jelentkezését is. Kérjük, küld fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzod, ha van motivációs leveled,...
8 napja
ArcelorMittal Distribution Hungary Kft.  -  Budapest, XXI. kerület
 ...kínálunk: Hosszútávú, bejelentett munkalehetőség (heti 40 óra, napi 8 óra) Kiemelt bérezés Fejlődési, tanulási lehetőség Cafeteria Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat Pályakezdők is jelentkezhetnek Munkavégzés helye: 1211 Budapest, Weiss Manfréd út 5-7.
5 napja
Csepeli gumis műhelybe keresünk munkatársakat! Kezdő nettó alapbér 200 000 ft. Pályakezdő fiatalok jelentkezését is várjuk. (akár betanítássál) Szakirányú végzettség nem feltétel, de a szorgalom igen.
20 napja
 ...Szigetszentmiklósi munkaterületre! Hagyományos valamint CNC esztergára. Végzettség nem feltétel a gyakorlat elengedhetetlen! Nyugdíjasok és pályakezdők jelentkezését is várjuk. Kiemelt bérezés (megegyezés szerint) cafeteria, egyéb juttatások. Vidékről, vagy külföldről érkező...
5 napja
Csepelre azonnali kezdéssel keresünk Pizza szakácsokat, Jelentkezni a megadott e-mail címen illetve telefonon is akár 14 óra után. Nem baj ha pályakezdő vagy, legyél kreatív, munka szerető, pontos, és tiszta.
5 napja
18 éve jól működő szalonunkba keresünk fodrász váltótársat, akár pályakezdőt is. 2 műkörmös, 2 kozmetikus 1 fodrász dolgozik jelenleg, családias környezetben nagy vendégkörrel. Ha érdekel, bővebb információért keress meg nyugodtan.Keressük a hiányzó láncszemünket. tel.:...
7 napja
ujbudaprizma  -  Budapest, XXI. kerület
 ...kezelése Elvárások Szakirányú végzettség Min. 3 éves IT területen szerzett szakmai tapasztalat – de motivált, gyakorlatias pályakezdők jelentkezését is várjuk Vagyonvédelmi, kamera- és beléptető, tűzjelző- és épületfelügyeleti rendszerek javításában szerzett...
10 napja
AutoDigit  -  Budapest, XXI. kerület
 ...javított egységek minőségének ellenőrzése, tesztelése Amit elvárunk: - autós elhivatottság - B kategóriás jogosítvány - akár pályakezdők jelentkezését is várjuk Előnyök: - forrasztási gyakorlat - vonalas kapcsolási rajz olvasás - elektronikai ismeretek, oszcilloszkóp...
2 hónappal ezelőtt
 ...értékesítői szemlélet - Empatikus, nyitott, sikerorientált szemlélet - Elhivatottság, céltudatosság Nem csak szakmabeliek jelentkezését várjuk. Akár pályakezdőként vagy pályamódosítóként is várjuk jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal a ****@*****.*** e-mail címen.
5 napja
 ...megbízhatóság, precizitás Előnyt jelent: - hasonló munkakörben szerzett tapasztalat - gyors tanulási és alkalmazkodási képesség Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, az alábbi e-mail címre küldje el fényképes...
5 napja
Önmagára és munkájára igényes szakácsot, szakácsnőt és felszolgálót keresünk. Pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk! Teljes és részmunka időben is dolgozhatsz! Jó kereseti lehetőség. Jó csapat, igényes és kellemes légkör. Jelentkezés módja fényképes önéletrajzzal...