Mutasd

Állás Pályakezdő Ózd, Borsod-Abaúj-Zemplén

1-16 a 16 találatból

Workline.hu állásportál  -  Eger
 ...bátran a céljaidért! Jelentkezz fényképes önéletrajzoddal és a város megjelölésével az alábbi email címen: oneletrajz@benks.hu Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Megbízó Egyéb területek - A munkavállalóval kapcsolatos elvárások A pozíció betöltésére alkalmas...
14 napja
BorsodChem Zrt  -  Kazincbarcika, Borsod-Abaúj-Zemplén
 ...rendelkezel, legalább társalgási szinten beszéled az angolt, jó kommunikációs képességgel rendelkezel, önálló és megbízható vagy.Pályakezdők jelentkezését is várjuk, hiszen változatos feladatok, szakmai kihívás, és világszínvonalú vegyipari technológiák megismerésére nyílik...
4 napja
prodiak  -  Ózd, Borsod-Abaúj-Zemplén
 ..., rendezése Címkézés, csomagolás, pakolás Kasszázás, pénztárosi feladatok ellátása Elvárások Középfokú végzettség Pályakezdők jelentkezését is várjuk Vevőorientált szemlélet Jó kommunikációs készség Amit kínálunk Stabil, hosszú távon biztos munkahely...
18 napja
Humancentrum  -  Eger
 ...készítése iratlefűzés Elvárások érettségi középfokú német nyelvtudás szóban és írásba pontos precíz munkavégzés pályakezdők jelentkezését is várjuk microsoft office, levelező rendszer használatának ismerete Munkaidő: egy műszakos munkarend, hétfőtől...
19 napja
Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.  -  Eger
 ...végzettség Beszélt nyelvek Angol nyelv - Középszint (B2) Készségek és személyes tulajdonságok • Gépészmérnöki végzettség (pályakezdőként is) • Minimum középfokú végzettség esetén 3-5 év termelésben szerzett tapasztalat (továbbtanulási hajlandóság) • Hibaelemző,...
14 napja
Eger
 ...szerződés Cafeteria Túlórázás esetén 200%os műszakpótlék Egyéb: Munkavégzés helye: Eger Ipari park Eger és vonzáskörzetéből, valamint Mezőkövesd, Miskolc környékéről várjuk a jelentkezőket Pályakezdők és munkanélküliek jelentkezését is várjuk...
24 napja
Eger 161000 Ft/hó
 ...3300 Eger . . Egy helyen történő foglalkoztatás Elvárt iskolai végzettség szakközépiskola főiskola egyetem Megjegyzés Kettős könyvitel gyakorlat! Pályakezdők jelentkezését is várják! E-mail: kovacsj84@yahoo.de fényképes önéletrajzzal...
Egy hónappal ezelőtt
Ózd, Borsod-Abaúj-Zemplén
 ...vállalása, ~Jó kézügyesség, monotonitás-tűrés. Amit kínálunk: ~Hosszútávú, stabil munkalehetőség, ~Béren kívüli juttatások, ~Utazási támogatás. ~Ingyenes buszjárat ~Útiköltség támogatás Pályakezdők jelentkezését is várjuk! A munkavégzés helye: Ózd...
2 hónappal ezelőtt
Adecco Hungary  -  Eger
 ...véghezvitele • Kiemelkedő beszállítói státusz elérése Elvárások, előnyök: • Friss diplomás és/vagy felsőfokú végzettséggel rendelkező pályakezdő • B kategóriás jogosítvány • Minimum 1 év területi képviselői tapasztalat • Hatékony kommunikációs készség, gyors probléma...
Eger
 ...egyikének megléte: NC, CNC gépkezelő esztergályos, Fémforgácsoló, CNC- forgácsoló, Gépgyártástechnológiai technikus Előnyt jelent szakmai gyakorlat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk. jelentkezés: fényképpel ellátott szakmai önéletrajzzal info@mediox.hu email címre
5 napja
Noszvaj, Heves
 ...Előnyt jelent: házi gondozásban, intézményi gondozásban és/vagy ápolásban, illetve kórházi ápolásban szerzett munkatapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk! Jelentkezéseket Noszvaj község 30 km-es körzetéből várunk! Amennyiben ajánlatunk felkeltette...
1 napja
Humán Centrum Kft  -  Eger
 ...munkavégzés utasítások betartása több műszakos munkarend vállalása képesség önálló- és csapatban történő munkavégzésre monotonitás tűrése pályakezdők jelentkezését is várjuk férfiak és nők jelentkezését egyaránt várjuk munkaidő: három műszak, folyamatos munkarendben történő...
5 órája
EUROTRADE - SR a.s.  -  Bélapátfalva, Heves
 ...végzettség középiskolai tanuló középfokú végzettség érettségi nélkül középfokú végzettség érettségivel OKJ főiskolai végzettség Beszélt nyelvek Magyar nyelv - Minimumszint (A1) Jogosítvány B Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára Igen...
20 napja
Hupikék Cukrászda Szilvásvárad  -  Eger
Szilvásváradon a Hupikék Cukrászdába felszolgálót keresek. 25 év alatti pályakezdő előny! Érdeklődni: 0670//3362010
28 napja
Dobos György e.v. Dobos György e.v.  -  Eger
Egri pizzériába pizzaszakácsot, betanított pizzaszakácsot keresünk. Gyakorlat előny, de nem feltétel, lehetsz pályakezdő is. Érdeklődni: 0620/328 1115
26 napja
Nagy Autószerviz Eger  -  Eger
 ...Elvárások: • Autószerelő végzettség • Gyakorlati ismeretek • Pontos munkavégzés • Kulturált megjelenés • Csapatszellem Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Amit kínálunk: • Kiválóan felszerelt szerviz • Munkakört érintő szakmai továbbképzések •...
27 napja

Szabadúszó - szerződés kötés nélkül munka hosszú távra a munkáltatóval, időmunka, távmunka