Mutasd

Állás Pályakezdő Észak-Magyarország

1-20 a 139 találatból

MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.  -  Miskolc
A MÁV-START Zrt. 2017. évi Pályakezdő diplomás programjába KÖZLEKEDÉSMÉRNÖK végzettséggel frissdiplomás munkatársat keres Miskolc, Debrecen, Szombathely, Szeged, Pécs munkavégzési helyekre Várunk szakmai tapasztalat nélkül is, mert hiszünk abban, hogy a fiatalokban van...
13 napja
Miskolc 130000 Ft/hó
A szálloda textíliáinak mosása vasalása. A mosoda tér tisztán tartása.
5 napja
Apollo Tyres (Hungary) Kft.  -  Gyöngyöshalász, Heves
Az Apollo Tyres (Hungary) Kft. Magyarország legnagyobb zöldmezős beruházásaként megvalósuló projekt keretében Gyöngyöshalászon építi fel Európa legmodernebb technológiájával rendelkező gumiabroncs gyárát. Ha szeretne egy modern, nemzetközi színvonalú és csúcstechnológiával...
16 napja
19 napja
KITE Zrt.  -  Heves megye
 ...Közép-Magyarországi régiója (Pest, Jász-Nagykun-Szolnok, Heves és Nógrád megye területére) SZERVIZ GYAKORNOKI programjába keres pályakezdő fiatalokat. Feladatok Megismerni a társaság működését és tevékenységét A cégen belüli szakmai képzéseken való aktív részvétel...
7 napja
Mátrai Gyógyintézet  -  Mátraháza, Heves
 ...Közalkalmazotti Jogviszony időtartama: Határozatlan idejű Elvárt végzettség: Gyógyszertári asszisztensi végzettség Elvárt tapasztalat: Pályakezdők is jelentkezhetnek Pályázati felhívás bővebb ismertetése*: A Mátrai Gyógyintézet pályázatot hirdet gyógyszertári asszisztensi...
Gyors jelentkezés 20 napja
 ...Közalkalmazotti Jogviszony időtartama: Határozatlan idejű Elvárt végzettség: Főiskola, gyógytornász szakirány Elvárt tapasztalat: Pályakezdők is jelentkezhetnek Pályázati felhívás bővebb ismertetése*: A Mátrai Gyógyintézet pályázatot hirdet gyógytornászi állás...
 ...Közalkalmazotti Jogviszony időtartama: Határozatlan idejű Elvárt végzettség: felnőtt szakápolói képesítés Elvárt tapasztalat: Pályakezdők is jelentkezhetnek Pályázati felhívás bővebb ismertetése*: A Mátrai Gyógyintézet pályázatot hirdet felnőtt szakápolói állás betöltésére...
Magyar Államvasutak Zrt.  -  Miskolc
A MÁV Zrt. 2017. évi Pályakezdő diplomás programjába ÉPÍTÉSZMÉRNÖK végzettséggel frissdiplomás munkatársat keres a következő településekre: MISKOLC, SZOMBATHELY Várunk szakmai tapasztalat nélkül is, mert hiszünk abban, hogy a fiatalokban van a megújulás lehetősége! Jelentkezz...
13 napja
JobArena Humán Szolgáltató Kft.  -  Borsod-Abaúj-Zemplén megye
 ...szakosodott mezőgazdasági üzem. Részükre keresünk FIAZTATÓVEZETŐT. Elhivatott, néhány éves üzemi gyakorlattal rendelkezők, továbbá pályakezdő szakemberek jelentkezését várjuk! Feladatai: A fiaztató szakmai irányítása, a beosztottak munkájának a közvetlen vezetése, a...
6 napja
Workline.hu állásportál  -  Eger
 ...bátran a céljaidért! Jelentkezz fényképes önéletrajzoddal és a város megjelölésével az alábbi email címen: oneletrajz@benks.hu Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Megbízó Egyéb területek - A munkavállalóval kapcsolatos elvárások A pozíció betöltésére alkalmas...
13 napja
Magyar Államvasutak Zrt.  -  Gyöngyös, Heves
A MÁV Zrt. 2017. évi Pályakezdő diplomás programjába MŰSZAKI MENEDZSER végzettséggel frissdiplomás munkatársat keres a következő településre: GYÖNGYÖS, BUDAPEST Várunk szakmai tapasztalat nélkül is, mert hiszünk abban, hogy a fiatalokban van a megújulás lehetősége! Jelentkezz...
13 napja
DELEGO CONSULTING Kft.  -  Gyöngyös, Heves
 ...jövedelem /Br. 200.000 - 240.000Ft/hó átlagkereset/ Ingyenes céges buszjárat számos településről Hosszú távú, bejelentett munka Műszakrend: Kettő műszak KIEMELT órabérrel keressük új munkatársainkat, INGYENES utazás biztosítása mellett! Pályakezdők jelentkezését is várjuk!!
12 napja
Humán Centrum Kft.  -  Miskolc
 ...ellátása irodai rend felügyelete Elvárások: főiskolai végzettség TÁMOP program keretében 25 év alatti fiatal illletve pályakezdő 1-2 év adminisztrációs és/vagy asszisztensi munkatapasztalat talpraesett, ügyfélorientált, megbízható személyiség...
19 napja
Trenkwalder Kft.  -  Gyöngyös, Heves
 ...borotva termékek csomagolása kézi anyagmozgatás legalább 8 általános iskolai végzettség több műszakos munkarend vállalása (3-4 műszak) Pályakezdő és megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk! Induló órabér bruttó 900 Forint + műszakpótlékok Cafeteria...
12 napja
Mitsuba Automotive Syst. of Eu.Kft.  -  Salgótarján, Nógrád
 ...tapasztalat előnyt jelent. cafeteria, évi kétszeri bónusz, ingyenes céges buszjárat, vállalati rendezvények, tréningek, törzsgárda jutalom, hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér, fiatalos munkakörnyezet, szakmai fejlődési lehetőség. PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!
1 napja
BorsodChem Zrt  -  Kazincbarcika, Borsod-Abaúj-Zemplén
 ...rendelkezel, legalább társalgási szinten beszéled az angolt, jó kommunikációs képességgel rendelkezel, önálló és megbízható vagy.Pályakezdők jelentkezését is várjuk, hiszen változatos feladatok, szakmai kihívás, és világszínvonalú vegyipari technológiák megismerésére nyílik...
4 napja
JACSÓ KFT.  -  Mezőkövesd, Borsod-Abaúj-Zemplén
 ...Gépkezelő - CAM-programozó Előny: Solid Edge és Edge Cam ismerete 5-tengelyes programozás ismerete Amit kínálunk: jó munkakörülmények, fejlődési lehetőség, versenyképes jövedelem, cafetéria juttatások, jutalom, bejárási költségtérítés Pályakezdők jelentkezését is várjuk.
12 órája
Lafut Service Kft  -  Miskolc
 ...középfokú végzettség érettségivel OKJ főiskolai végzettség egyetemi végzettség Jogosítvány B Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára Igen Készségek és személyes tulajdonságok - B kategóriás jogosítvány, minimum 5 éves aktív vezetési tapasztalat (...
11 napja
Trenkwalder Kft.  -  Hatvan, Heves
 ...Áruk kigyűjtése, összeválogatása Hatékony munkavégzés 8 általános végzettség Féléves, határozott idejű munkaszerződés vállalása Pályakezdők jelentkezését is várjuk Versenyképes havi jövedelem Bónusz, mely a bér 15%-a 2 műszak (6-14, 14-22) vagy 1 műszak (8-16 vagy 6-14...
13 napja

Szabadúszó - szerződés kötés nélkül munka hosszú távra a munkáltatóval, időmunka, távmunka