Átlagos fizetés: Ft360 002 /havonta

Több adat

Eredmények: 252 állásajánlat

...Folyamatosan fejlődő csapatunkba, az egyre növekvő feladatok ellátásához keressük kollégáinkat a következő munkakörbe: AJÁNLATADÓ MÉRNÖK, PÁLYÁZAT ELŐKÉSZÍTŐ – ÉPÍTŐIPAR Miért jó nálunk dolgozni? ~Hosszú távú munkalehetőséget egy stabil és dinamikusan fejlődő, családias...
Pályázati
Hosszú távú
Főállás

EB Hungary Invest

Budapest, X. kerület
2 hónappal ezelőtt
 ...bekezdése szerint); Motivációs levél (fizetési igény megjelölésével); Végzettséget, idegennyelv-tudást igazoló okiratok másolata; A pályázat benyújtásának határideje: 2024. május 2. A pályázat elbírálásának határideje: 2024. május 7. A pályázati kiírással kapcsolatosan...
Pályázati
Főállás

Központi Statisztikai Hivatal

Budapest
15 órája
 ...bekezdése szerint); Motivációs levél (fizetési igény megjelölésével); Végzettséget, idegennyelv-tudást igazoló okiratok másolata; A pályázat benyújtásának határideje: 2024. április 16. A pályázat elbírálásának határideje: 2024. április 22. A pályázati kiírással...
Pályázati
Főállás

Budapest
14 napja
 ...egyensúlya. A munkakör betöltésének feltételeit; az alkalmazásra, illetményre és egyéb juttatásokra vonatkozó jogszabályi helyet, a pályázat részeként benyújtandó iratok listáját, valamint a pályázati eljárásra vonatkozó további információkat itt éred el: Határidők:...

9 napja
 ...étkezési kedvezménnyel, ingyenes konditerem bérlettel és rendszeres gyümölcsnappal támogatunk. Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület Pályázat módja: Fényképpel ellátott önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével, a "JELENTKEZEM" gombra kattintva....
Pályázati
Főállás

INDOTEK Group

Budapest
9 napja
 ...beszerzési/pályázati kiírás összeállításában a beérkezett ajánlatok megfelelőségének vizsgálata, szakmai értékelése, javaslattétel a pályázat nyertesére Részvétel a tervezési szakaszban: tervezési program összeállítása a tervezési tevékenység szakági...
Pályázati
Főállás
Hosszú távú

Nemzetbiztonsági Szakszolgálat

Budapest
12 napja
 ...koncertek) Jó problémamegoldó- és együttműködőképesség Kiváló kommunikációs készségek és rugalmasság változatos környezetben A pályázat elbírálásánál előnyt jelent: Hangtechnika területén szerzett szakmai végzettség vagy tanúsítvány Rugalmasság, hajlandóság...

266 800 - 326 000 Ft/hó

...Munkakör kiegészítése Tetőfedő/ács(szak-és bet. munkás) Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft) 266 800 - 326 000...
Pályázati

Virtuális Munkaerőpiac Portál

Dabas, Pest
7 napja
 ...rendelet 2. melléklet 10. Biztonsági munkakörcsoport 10.1. I. besorolási osztályban előírt végzettség, ~ NAV biztonsági ellenőrzés (a pályázat elnyerése után), ~ Vagyonnyilatkozat-tétel, ~ Nemzetbiztonsági ellenőrzés, ~ Megfelelés a jogszabályban meghatározott...
Pályázati
Hosszú távú
Főállás

Budapest
9 napja
 ...2. pontja alapján középfokú végzettség; előzetes munkaköri alkalmassági vizsgálat a 15/2020. (XII. 29.) PM rendelet szerint (a pályázat elnyerése után, de még a felvétel előtt a munkáltató intézkedésére történik); biztonsági célú ellenőrzés (a pályázat elnyerése...
Pályázati
Főállás
Azonnali munka

Budapest
9 napja
 ...Kártya, Üdülési utalvány, Jelentkezés módja  Elektronikus úton a ****@*****.*** email címen keresztül. A pályázattal kapcsolatosan felmerülő egyéb kérdéseivel tájékoztatást dr. Baksáné Borsos Marianna tagintézmény-vezető a (***) ***-****...