Szűrők

Publikáció dátuma

Fizetés

Foglalkoztatás jellege

Távolság a várostól

Freelance hirdetések:

Mutasd

Állás Orvos Sopron

1-3 a 3 találatból

SEMPERFORM Kft.  -  Sopron
 ...a + havonta étkezési utalvány A Semperit AG osztrák ipari vállalat az európai gumiipar egyik legsikeresebb, globális szinten is jelentős pozíciókkal rendelkező vállalkozása. Cégünk jelentős szereplő mind az orvosi, mind pedig az ipari felhasználású gumitermékek piacán.
7 napja
HumanField  -  Sopron
Feladat ~A cég termékeinek az adott piaci területen történő ismertetése, ~Orvosokkal való kapcsolatépítés és fenntartás, ~Promóciós kampányok előkészítésében és lebonyolításában való részvétel, ~Szakmai rendezvényeken való megjelenés. Elvárások ~Gyógyszerész vagy...
2 hónappal ezelőtt
Man at Work  -  Sopron
Feladatok: Orvosi kesztyűk csomagolása. Elvárások: Általános iskolai végzettség, Műszakos munkarend vállalása (2 műszak), Pontosság, precizitás. A munkáltató ajánlata: Azonnali munkába állási lehetőség, Hosszú távú munkalehetőség, Teljes munkaidős munkaviszony, Alapbér...
Egy hónappal ezelőtt

Szabadúszó - szerződés kötés nélkül munka hosszú távra a munkáltatóval, időmunka, távmunka

Freelance állásajánlatok megjelenitése
Észrevételek és javaslatok