Szűrők

Publikáció dátuma

Fizetés

Foglalkoztatás jellege

Freelance hirdetések:

Mutasd

Állás Operátor Váci járás, Pest

1-3 a 3 találatból

Vác, Pest
Operátori-minőségellenőri feladatok elvégzésére munkatársakat keresnek váci és Vác környéki (Budapest; Aszód) munkahelyekre. Feltétel: középfokú végzettség B kat. jogosítvány előny. Érd.: +36309509738 Fizetés: Fizetés (fix bér) A hirdető: Állást kínál (munkaadó) Állás típus...
10 napja
Prohuman  -  Vác, Pest
Feladatok: ~Gépsorok mellett történő félkész és kész termékek összeszerelése ~Gépek rendeltetésszerű használata ~Műszakvezető utasításainak betartása Elvárások: ~szakmunkás végzettség ~gyártósori tapasztalat ~pontosság, minőségtudatos munkavégzés ~terhelhetőség...
5 napja
Prohumán 2004 Kft.  -  Vác, Pest
Szerelő - operátor (üzemanyag szerelvény gyártó terület) - Vác Prohumán 2004 Kft. Autóelektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe: Gépsorok mellett történő félkész és kész termékek összeszerelése...
5 napja

Szabadúszó - szerződés kötés nélkül munka hosszú távra a munkáltatóval, időmunka, távmunka

Freelance állásajánlatok megjelenitése