Szűrők

Publikáció dátuma

Fizetés

Foglalkoztatás jellege

Munkaadó cégek

Állás Operátor Aszódi járás, Pest

1-3 3-ból/-ből találat

WHC Kft  -  Aszód, Pest
MUNKAKÖR LEÍRÁSA: Aszódi termelő partnercégünkhöz operátor munkakörbe keresünk munkatársakat! Hölgyek által is könnyen végezhető munka! Megközelíthetőség: ingyenes céges buszjárattal a következő településekről: (Erdőtarcsa, Verseg, Kartal, Kisköre, Tiszanána, Kömlő,...
7 napja
WHC Kft.  -  Aszód, Pest
Megközelíthetőség: ingyenes céges buszjárattal a következő településekről: (Erdőtarcsa, Verseg, Kartal, Kisköre, Tiszanána, Kömlő, Tenk, Erdőtelek, Vanyarc, Bercel, Becske, Magyarnándor, Mohora, Szügy, Balassagyarmat, Galgaguta, Acsa, Püspökhatvan, Galgagyörk, Galgamácsa...
1 napja
Bag, Pest
Feladatok: Összeszerelési feladatok Gépek, berendezések ápolása, rendben tartása Termelés folyamatosságának biztosítása Elvárások: Alapfokú végezttség Jó kézügyesség, jó látás Terhelhetóség és jó állóképesség Precíz munkavégzés, megbízhatóság ...
2 hónappal ezelőtt