dátum

minden napja

fizetés

Foglalkoztatás jellege

Távolság a várostól

40 km

Freelance hirdetések:

Mutasd

Állás Nehézgépkezelő Nagybakónak, Zala

1-2 2-ból/-ből találat

prohuman  -  Zalaegerszeg
Műanyagipari gyártó partner cégünk részére keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba: Könnyű fizikai munka Feladatok ~sorjázás ~csomagolás, címkézés ~minőségellenőrzési feladatok ellátása Elvárások ~hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat ~teszten való megfelelés...
10 órája
Zalaegerszeg
Feladatok: ~sorjázás ~csomagolás, címkézés ~minőségellenőrzési feladatok ellátása Elvárások: ~hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat ~teszten való megfelelés ~több műszakos munkarend vállalása ~8 általános iskolai végzettség Amit kínálunk: ~hosszú távú...
14 napja

Szabadúszó - szerződés kötés nélkül munka hosszú távra a munkáltatóval, időmunka, távmunka

Freelance állásajánlatok megjelenitése
Észrevételek és javaslatok

Azért mutatjuk Önnek ezt az állásajánalatot ebből a városból, mert a választott várostól nem több, mint 40 km található.