Állás Nehézgépkezelő Kecskeméti járás, Bács-Kiskun

1-5 5-ból/-ből találat

Kecskemét
Kecskeméti telephelyű cég, gyakorlattal és vizsgával rendelkező gépkezelőket keres.(homlokrakodó, gumikerekes kotró, traktorkotró) Munkavégzés helye: Kecskemét és környéke Fizetés: 1000Ft/óra Minden nap hazajárós. Jelentkezni írásba: ****@*****.*** vagy telefonon...
1 napja
STRABAG Group  -  Kecskemét
Aufgaben: ~Út és mélyépítési munkák ~Komplett brigádok jelentkezését isvárjuk Voraussetzungen: ~útépítő szakmunkás végzettség ~hasonló munkakörben szerzett tapasztalat ~befejezett 8 általános iskolai tanulmányok
1 napja
Kecskemét
Kecskeméti elektronikai partnercégünkhöz keresünk munkatársakat összeszerelő munkakörbe, Kismamák jelentkezését várjuk! Feladatok: apró elektronikai alkatrészek összeszerelése selejtes, hibás termékek kiválogatása Elvárások: legalább 8 általános végzettség 10 év alatti...
12 napja
Dologidő Kft.  -  Kecskemét
nemzetközi logisztikai cég megbízásából keresünk anyagmozgató-raktáros munkatársakat. elvárások: könnyű- vagy nehézgépkezelő-, vagy targoncakezelő-, vagy emelőgépkezelő végzettség, minimum általános iskolai végzettség munkarend: 3 vagy 4 műszakban fizetés...
19 napja
Kecskemét
Kecskeméti üzemünkbe keresünk könnyű fizikai betanított munkára munkatársakat. A munkavégzés több műszakban történik. Hosszú távú munkalehetőség, versenyképes jövedelem. Jelentkezni lehet a +36 30/331-7585-es telefonszámon munkanapokon 8-16 óra között.
1 napja