Elnézést kérünk, hiba történt és szerverünk nem tudta feldolgozni jelenleg kérését. Próbálja meg ismét néhány perc múlva.

Napi-fizetessel-munkat Állás Ózd, Borsod-Abaúj-Zemplén

3 állásajánlat

Új munkákat kaphat e-mailben
Új

Minőségellenőr

Legyen az első jelentkezők egyike

4N Kft.

Főbb feladatok: Fizikai munka Alkatrészek vizuális ellenőrzése Utómunkálatok elvégzése Elvárások: Precíz, pontos munkavégzés Rugalmasság Folyamatos műszakrend vállalása (4 műszak, 12 óra) Amit kínálunk: Versenyképes jövedelem Azonnali kezdés...
Eger
46 perce
Gyors jelentkezés
Új

Lakatos,hegesztő álláslehetőség

350 000 Ft/hó
Miskolci székhelyű építőipari cég, acélszerkezetek helyszíni szereléséhez lakatosokat és hegesztőket keres. Munkavégzés helye: építkezési területen változó. Nettó fizetés: 250.000-350.000 Ft
Miskolc
11 órája
Új

Nemzetközi gépkocsivezető

Nemzetközi gépjárművezetőt keresünk ponyvás munkára, akár azonnali kezdéssel! Elvárások: -2 Év Nemzetközi Tapasztalat - Jó Kommunikációs Készség - C+E Kategóriás Jogosítvány -Sofőrkártya Érdeklődni: (***) ***-****
Miskolc
11 órája

Azért mutatjuk Önnek ezt az állásajánalatot ebből a városból, mert a választott várostól nem több, mint 40 km található.