...fejlesztésben? Érdekel a Tejipar 21. századi technológiájának műszaki háttere? Debreceni üzemünkbe keresünk munkatársakat! Te vagy a legalkalmasabb jelölt a Betanított munkás pozíciónkra, ha minimum általános iskolai végzettséggel rendelkezel fix munkahelyre...

Alföldi Tej Kft.

Debrecen
18 órája

326 000 Ft/hó

...nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft) 326 000 - 0 Állománycsoport betanított munkás Foglalkoztatási jogviszony...

300 000 - 350 000 Ft/hó

...nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft) 300 000 - 350 000 Állománycsoport betanított munkás Foglalkoztatási jogviszony...

Debrecen
 ...családsegítő munkatárs, gyógypedagógiai segítő munkatárs vagy szociális asszisztens, szociális segítő, ifjúságsegítő, felsőfokú szociális munkás asszisztens, felsőfokú ifjúságsegítő asszisztens, szociális és gyermekvédelmi szakasszisztens, szociális és mentálhigiénés...

Legyen az első jelentkezők egyike
Debreceni könyvelőiroda adatrögzítő munkatársat keres könyvelői munkát segítő feladatokra határozatlan időre. Főállásban, esetleg 6 órás mellékállásban is ellátható a munkakör. Előnyt jelent a közgazdasági érettségi, vagy hasonló munkaköri tapasztalat, de nem feltétel...
Ajánlott
6 órás

Matrix Consult Kft.

Debrecen
1 napja
Munka körülmény: 10 ló gondozásához keresek megbízható, referenciával , szaktudással rendelkező lovászt. Teljes munkaidőben a következő feladatokat kell ellátni: etetés, itatás, lovaglás, futószáraztatás, takarítás, lovak ápolása. Kínálunk: ~Hosszútávú munka lehetőség...
Biztos fizetés
Főállás

Kiss-Iskolabútor Kft.

Derecske, Hajdú-Bihar
3 napja

270 000 Ft/hó

A hajdúszoboszlói Crystal Hotel**** felszolgáló munkakörben keres munkatársat teljes munkaidőben. Elvárások: - társalgási szintű angoltudás - jó kommunikációs és megoldó készség - számítógépkezelői ismeretek - vendégközpontúság...
Főállás
Hétköznap

Nagykonyha Kft.

Hajdúszoboszló, Hajdú-Bihar
2 napja
Keresünk pályakezdő, fiatal, talpraesett (kapu, ajtó) szerelő munkatársat. Veled szeretnénk dolgozni, ha: - önállóan és csapatban is tudsz dolgozni, - "B" kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel, - megbízható vagy! Amit kínálunk: -versenyképes bérezés...

Mér-Tech Kaputechnika Kft.

Debrecen
10 napja

350 000 - 400 000 Ft/hó

...munkatempót és fontos számodra jó hangulatú környezet , akkor nálunk a helyed! Szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársakat keresünk üzleteinkbe. Amennyiben erősséged az önálló munkavégzés, szeretsz finom és minőségi burgereket enni és készíteni, valamint jól...

Rapid Food Kft

Debrecen
16 órája

300 000 Ft/hó

A hajdúszoboszlói Crystal Hotel**** recepciós munkakörben keres munkatársat teljes munkaidőben. Elvárások: - társalgási szintű angoltudás - jó kommunikációs és megoldó készség - számítógépkezelői ismeretek - vendégközpontúság -...