Elnézést kérünk, hiba történt és szerverünk nem tudta feldolgozni jelenleg kérését. Próbálja meg ismét néhány perc múlva.

Masszőr Állás Eger

4 állásajánlat

Új munkákat kaphat e-mailben

Álláslehetőség karbantartónak és masszőrnek Egerben

Villa Völgy Kft.

Munkavégzés helye: Eger 2020. 07. 20. 10:51 Jelentkezem Az egri Hotel Villa Völgy**** masszőr munkatársat keres hosszútávra!   Elvárások: pontos, precíz, megbízható munkavégzés rugalmasság igényes megjelenés Előnyt jelent: gyógymasszőri végzettség...
Eger
21 napja

Masszőr

Avar Hotel Kft.

Avar Hotel ****superior Mátrafüred Masszőr munkatársat keres. Követelmények: ~masszőr képesítés ~ápolt, igényes megjelenés ~vendégcentrikusság ~megbízhatóság, pontosság ~jó kommunikációs készség
Mátrafüred, Heves
14 napja
Gyors jelentkezés

Masszőr munkakörbe kollégát keresünk Szilvásváradra

Fair Befektetési Kft.

Munkavégzés helye: Szilvásvárad 2020. 07. 01. 15:44 Jelentkezem A szilvásváradi La Contessa Kastélyhotel4* os  szállodába keresünk tapasztalt  Masszőrmunkatársat azonnali kezdéssel. Önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével várjuk a "Jelentkezem" gombra...
Szilvásvárad, Heves
Egy hónappal ezelőtt
Új

Testmasszőr

Virtuális Munkaerőpiac Portál

kötött nappali munkavégzés 1 év felett 2 évig Munkakör kiegészítése Thai masszőr Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft)...
Miskolc
7 napja

Azért mutatjuk Önnek ezt az állásajánalatot ebből a városból, mert a választott várostól nem több, mint 40 km található.