Eredmények: 3 állásajánlat

Dolgozz modern, tiszta környezetben, sütőipari cégnél Igalban, Kaposvárról céges buszjárattal! Partnercégünk Somogy vármegyei Igal külterületén található, ahol a 6000 m2-es gyárból látják el az országos lefedettségű franchise hálózatukat több, mint 300 munkatársuk támogatásával...
Ajánlott
Heti kifizetés
Hosszú távú
Bejelentett munkaviszony
Főállás
Éjszakai munka

Viapan „Dologidő” Kft.

Igal, Somogy
9 napja
Feladatok: Pénztárgép kezelése Vásárlók kiszolgálása Munkaidő: Megegyezés szerinti munkarend ( akár rész-, vagy teljes munkaidőben is vállalható ) Elvárások: öregségi nyugdíj megléte aktív tagság szövetkezetünknél érvényes tüdőszűrő lelet, ami az egészségügyi kiskönyvhöz...
Ajánlott
Főállás

Siófok, Somogy
7 napja
Feladatok pénztáros munkakörben: vevők kiszolgálása tanácsadás pénztárosi teendők ellátása délelőtti munkavégzés Feladatok takarítói munkakörben: vevőtér folyamatos tisztán tartása közös helyiségek tisztán tartása, takarítása Elvárások pénztáros munkakörben: pénztárosi...
Ajánlott
Főállás
Délelőttös

Gyenesdiás, Zala
15 napja