dátum

minden napja

fizetés

Foglalkoztatás jellege

Kapcsolódó lekérdezések:

Egyéb lekérdezések:

Freelance hirdetések:

Mutasd

Állás Műkörmös Budapest VIII. kerület

1-4 4-ból/-ből találat

Budapest VIII. kerület
Fél műszakra keresek a Corvin negyedbe egy magára és munkájára igényes műkörmöst, aki esetleg pedikűrt is vállal. 1-2 év szakmai tapasztalattal, referenciával. Műkörmös gépek, eszközök, anyagok szükségetek. Vállalkozóival vagy bejelentéssel.
10 napja
Keresünk vállalkozói igazolvánnyal. Teleki tér környékére
9 napja
Munkakör: Gyermek szájsebészeti ellátás heti 20 órában, határozott idejű szabadfoglalkozású jogviszonyban Feltétel: ~fogorvosi diploma ~dento-alveoláris sebészeti szakvizsga Előny: gyermek szájsebészeti ellátásban gyakorlat Feladat: ~általános gyermek szájsebészeti...
Egy hónappal ezelőtt
Budapesten-Corvin negyednél-Futó utcai fodrászatba hajhosszabbítási gyakorlattal is rendelkező fodrászok jelentkezését várom, az alábbi telefonszámon,09-19 óra között: 06-20-999-1885,Erzsébet Igényes munkakörnyezet,Stabil vendégkör,hosszútávú munka,azonnali kezdés! Fizetés...

Szabadúszó - szerződés kötés nélkül munka hosszú távra a munkáltatóval, időmunka, távmunka

Freelance állásajánlatok megjelenitése
Észrevételek és javaslatok