Eredmények: 133 állásajánlat

250 000 Ft/hó

...dolgozni. Ügyfeleink a megbízhatóságot, a stabilitást várják tőlünk, mi is ezt várjuk el leendő munkavállalóinktól Munkavégzés helye: Nyíregyháza A munkavégzés alkalmazottként történik, személyesen, Nyíregyházai irodánkban. Bér: megegyezés szerint, 250.000...
Ajánlott

Magyar Vidékért Kft

Nyíregyháza
16 órája
Karbantartó Munkavégzés helye: ~Nyíregyháza, Simai út 2. Munkaidő: ~2 műszakos munkarend hétfőtől-péntekig; 3:50-13:10 VAGY 12:50-22:10 Feladatok: ~Üzemi ellátó rendszer elemeinek javítása, karbantartása (konténerek, korlátok, biztonsági védőburkolatok,...
Ajánlott
Főállás
2 műszakos

Referencia Mosodák Zrt.

Nyíregyháza
13 napja
Karbantartó kollégákat keresünk mosoda hálózatot üzemeltető multinacionális partnerünkhöz! Munkavégzés helye: Nyíregyháza Munkaidő: ~2 műszakos munkarend hétfőtől-péntekig; ~Délelőtt: 3:50-től 13:10-ig; ~Délután: 12:50-től 22:10-ig; Feladatok: ~A...

27 napja
 ...nyomon követése, felügyelete, kiszállítási mutatók és raktárkészlet elemzése. Kapcsolattartás a Sales-el az anyavállalatnál és a helyi gyártás résztvevőivel. Szakirányú végzettség, felsőfokú végzettség előny. Gyártáselőkészítő/termeléstervező területen szerzett...
Ajánlott
Hosszú távú
Nyírbátor, Szabolcs-Szatmár-Bereg
16 órája
Karbantartó-Villanyszerelő kollégákat keresünk mosoda hálózatot üzemeltető multinacionális partnerünkhöz! Munkavégzés helye: Nyíregyháza Munkaidő: · 2 műszakos munkarend hétfőtől-péntekig; · Délelőtt: 3:50-től 13:10-ig; · Délután: 12...