Szűrők

Publikáció dátuma

Fizetés

Foglalkoztatás jellege

Freelance hirdetések:

Mutasd

Állás Mérlegképes könyvelő Hajdúszoboszlói járás, Hajdú-Bihar

1-3 a 3 találatból

Hajdúszoboszló, Hajdú-Bihar 250000 Ft/hó
Feladatok: - ügyféltanácsadás, új ügyfelek teljes körű kiszolgálása - kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel - ügyfélkör fejlesztése Elvárások: - min. érettségi - ügyfél- és szolgáltatásközpontú gondolkodásmód - dinamikus személyiség - kiváló kommunikációs készség - értékesítési...
1 napja
Hajdúszoboszló, Hajdú-Bihar
Állásazonosító: 3904630 Foglalkozás megnevezése: Adminisztratív vezető elvárt gyakorlati idő: 2 év felett 5 évig Iskolai végzettség: szakközépiskola Elvárt szakképzettség: Pénzügyi ügyintéző (a szak megjelölésével) Számviteli szakügyintéző...
3 napja
Cégünk munkatársat keres az alábbi pozíciókba: Kereskedelmi munkatárs / asszisztens Feladatok Biztosítja az áruházi forgalom nyilvántartását, nyomon követését Megismeri és hatékonyan alkalmazza a feladatköréhez kapcsolódó áruházi szabályokat és előírásokat Megismeri...
5 napja

Szabadúszó - szerződés kötés nélkül munka hosszú távra a munkáltatóval, időmunka, távmunka

Freelance állásajánlatok megjelenitése