dátum

minden napja

fizetés

Foglalkoztatás jellege

Távolság a várostól

40 km

Kapcsolódó lekérdezések:

Egyéb lekérdezések:

Munkaadó cégek

Freelance hirdetések:

Mutasd

Állás Logisztikus Jánosháza, Vas

1-4 4-ból/-ből találat

Flextronics International Kft.  -  Sárvár, Vas
Logisztikus Flextronics International Kft. A Flex 2016-ban felkerült a Fortune legvonzóbb munkahely listájára. Munkavállalóink számára innovatív megoldásokat, fejlődési lehetőséget biztosítunk egy környezettudatos, elismert vállalatnál. Vezető sketch-to-scale(TM) vállalatként...
5 napja
Jánosháza, Vas
Szakterület Termelés, logisztika & kereskedelem Ország HU , Jánosháza Irányítószám 9545 Tapasztalati szint felsőfokú végzettség Megkövetelt nyelvek de , en Feladatok: - megrendelések folyamatos feldolgozása - kapcsolattartás a beszállítókkal ...
7 napja
Man at Work  -  Jánosháza, Vas
Feladatok: Megrendelések folyamatos feldolgozása Kapcsolattartás a beszállítókkal és a vevőkkel Készletgazdálkodás Kiszállítások ütemezése Együttműködés a logisztikai folyamatok folyamatos javításában Napi szintű kapcsolattartás a társosztályokkal (raktár, termelés, controlling...
2 napja
Sárvár, Vas
Szakterület Termelés Ország HU , Sárvár Irányítószám 9600 Tapasztalati szint középfokú végzettség Megkövetelt nyelvek hu , it OLASZ nyelvtudás szükséges! Pályázzon most online
7 napja

Szabadúszó - szerződés kötés nélkül munka hosszú távra a munkáltatóval, időmunka, távmunka

Freelance állásajánlatok megjelenitése
Észrevételek és javaslatok

Azért mutatjuk Önnek ezt az állásajánalatot ebből a városból, mert a választott várostól nem több, mint 40 km található.