Konyhai kisegítő Állás Budapest, VI. kerület

3 állásajánlat

Konyhai Kisegítő

250 000 Ft/hó

VI. éttermünkbe megbízható önmagára és a munkájára igényes férfi konyhai kisegítő kollégát keresünk . Biztos bejelentett állás, heti 4 nap , munkaidő: 10:30-22:30-ig . Juttatások 1200.-ft órabér napi 2x meleg étkezés, kávé , védőital biztosított . Jelentkezés személyesen...
Budapest, VI. kerület
8 napja

Mintavarró varrónő

300 000 Ft/hó

Hatodik kerületi divatstúdiónkba varrodai kisegítőt főállásban azonnali kezdéssel felveszünk.Varrodai és könnyűipari gyakorlat szükséges. Kellemes környezet, biztos jövedelem, hosszútávú munka.
22 napja

Recepciós adatrögzítői feladatokkal

1 300 Ft/óra

MIND-DIÁK SZÖVETKEZET
 ...ellenőrzése hiányzó ügyféladatok online keresése futárok, postás fogadása telefonkezelés kollégák segítése felmerülő kérdések esetén konyhai rend fenntartása napi hírlevelek kiküldése a filmipart érintő történésekről elvárások: aktív vagy passzív nappali tagozatos...
19 napja
  1. Munka
  2. Budapest, VI. kerület
  3. Konyhai kisegítő
  4. Konyhai kisegítő Budapest, VI. kerület