Elnézést kérünk, hiba történt és szerverünk nem tudta feldolgozni jelenleg kérését. Próbálja meg ismét néhány perc múlva.

Konyhai kisegítő Budaörs, Pest állások, munkák

1-2 2-ból/-ből találat

min 160 000 Ft/hó, Részmunkaidő, 80 km Töröl
Új munkákat kaphat e-mailben
E-mailt fog kapni innen: %EMAIL% amikor új "Konyhai kisegítő, Budaörs, Pest, min 160 000 Ft/hó, Részmunkaidő, 80 km" munkák jelennek meg a Jooble-on

Szakács

1 500 - 2 500 Ft/óra

Classic Foodeuro KFT

Követelmények: amire szükségünk van az egy megbízható jó kedélyű kolléga Munkakörülmények: minden amit egy kis konyha jó pofa csapata nyújtani tud Kötelességek:​ munkaidő betartása
Szigethalom, Pest
7 napja
Prijava bez CV

Szakács-szakács segéd

2 000 €/hó

Ömer GMBH

 ...Munkakörülmények: Kíválóak Kötelességek:​ Hotel és éttermi vendégek kiszolgálása étellel itallal betanítás után szakácsmunka pincérmunka konyhai muka az ottani kultúrának megfelelően (Gasthot zum Kapitel Wiggensbach.minden területre van felvétel Bejelentett hivatalos...
Budapest
9 napja
Gyors jelentkezés

Azért mutatjuk Önnek ezt az állásajánalatot ebből a városból, mert a választott várostól nem több, mint 80 km található.