Szűrők

Publikáció dátuma

Fizetés

Foglalkoztatás jellege

Freelance hirdetések:

Mutasd

Állás Komissiózó Dunakeszi járás, Pest

1-3 a 3 találatból

Prohuman  -  Dunakeszi, Pest
Feladatok: ~Dohányboltok által leadott rendelések összekészítése és ellenőrzése ~Be- és kitárolásban való aktív részvétel ~Áru összekészítés, göngyölegkezelés ~Leltározásban való részvétel Elvárások: ~Alapfokú iskolai végzettség ~Pontos, precíz munkavégzés ~Csapatmunkára...
4 napja
prohuman  -  Dunakeszi, Pest
 ...Partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba Komissiózó - Raktáros Feladatok Dohányboltok által leadott rendelések összekészítése és ellenőrzése Be- és kitárolásban való aktív részvétel Áru összekészítés, göngyölegkezelés Leltározásban...
4 napja
Fót, Pest
Fóti raktárunkba keresünk azonnali munkakezdéssel komissiozót. Jelentkezni agnes.kiss@patella.hu e-mail címen lehet.
2 napja

Szabadúszó - szerződés kötés nélkül munka hosszú távra a munkáltatóval, időmunka, távmunka

Freelance állásajánlatok megjelenitése