Szűrők

Publikáció dátuma

Fizetés

Foglalkoztatás jellege

Freelance hirdetések:

Mutasd

Állás Komissiózó Buda

1-3 a 3 találatból

Budapest XI. kerület
Édesség, illatszer, vegyi áru nagykereskedés keres komissiózó/árufeltöltő raktáros kollégákat. Feladatok:- a megrendelőlista, illetve a kiszedőlap alapján az áru összekészítése a beérkező áru ellenőrzése, raktári betárolása, raktári rend tisztaság fenntartása. Elvárások...
4 napja
Feladatok: Termékpalettánk megismerése. 3100 m2 beltéri , 400 m2 külső központi raktárban történő árumozgatás, rakodás. Raktári adminisztráció a bejövő és kimenő áruk vonatkozásában. Bejövő áruk átvétele, árubeérkeztetés és betárolása a raktárvezető iránymutatása szerint...
11 napja
Budapest XI. kerületi hűtött raktárba komissiózó, áruellenőr munkatársat keresünk , azonnali kezdéssel. Ha szeretnél egy jó csapatba dolgozni várjuk jelentekésed. Érdeklődni: 06-70-941-6393 telefonon valamint önéletrajzokat várjuk a lserviceteam01@gmail.com címre.
3 napja

Szabadúszó - szerződés kötés nélkül munka hosszú távra a munkáltatóval, időmunka, távmunka

Freelance állásajánlatok megjelenitése