140 000 Ft/hó

munkaidőkeret bioboltba keres eladót. 5 év fölött Munkakör kiegészítése Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft) 140 000 - 140 000...
Ajánlott
Betanított
4 órás

Virtuális Munkaerőpiac Portál

Lajosmizse, Bács-Kiskun
Egy hónappal ezelőtt
 ...Az Agrostar Vegetables Kft. MINŐSÉGELLENŐRT keres Lajosmizsei telephelyére Cégünk 2012 óta foglalkozik zöldség gyümölcs termékek importjával és exportjával. Folyamatosan bővülő csapatunkba keressük ezúttal azt a jövendőbeli kollégánkat, aki hosszútávra be...
Ajánlott
Jó fizetés
Főállás

Agrostar Vegetables Kft.

8 napja
 ...elő nyomtatott csomagolóanyagot. A csomagolóanyag nyomtatást végző nyomdagépek kiszolgálása céljából azonnali kezdéssel felvételre keres új munkatársat Raktáros munkakörbe Amit kínálunk: versenyképes jövedelem, szociális juttatási csomag, fejlődés orientált vállalat...

9 napja
 ...lehetőség Támogató munkakörnyezet Versenyképes bér és juttatási csomag Egyedi gépgyártással foglalkozó partnerünk részére keresünk beszerző kollégát a következő feladatok ellátására: Feladataim Kereskedelmi műszaki cikkek, alkatrészek beszerzése Új...
Ajánlott

Trenkwalder Hungary

5 napja
 ...összetartó csapat Tapasztalt, összetartó csapat Feltörekvő cég Fiatalos, lendületes csapat versenyképes fizetéssel, Lajosmizsei telephelyre keres új kollégát autókozmetikus pozícióra! Feladatok Beszállított vadonatúj gépjárművek kézi, illetve gépi mosása Autóápolási...
Ajánlott
Hosszú távú
Főállás

Mizse Pékség Kft.

22 napja
Az Adecco nyúlfeldolgozással és takarmánygyártással foglalkozó partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba: ELEKTROMOS KARBANTARTÓ Miért érdemes megpróbálnod? Mert anyagilag megbecsültnek érezheted Magad; Mert 1 műszakban dolgozhatsz szabad hétvégékkel...
Ajánlott
Hosszú távú

Adecco

2 napja
A Mizsepack Kft., Magyarország meghatározó csomagolóanyag előállító nyomdája keres teljes munkaidős munkatársat menedzser asszisztensi munkakörbe. Főbb Feladatok: az ügyvezető és a menedzsment munkájának támogatása számlázás partnerekkel való kapcsolattartás (magyar...
Ajánlott
Jó fizetés
Főállás

29 napja

500 000 Ft/hó

...végzettség 0 év felett 1 évig Munkakör kiegészítése sertéstelepi műszakvezető...  ...nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft) 500 000 - 0...

470 000 - 500 000 Ft/hó

24/48 órás nincs Munkakör kiegészítése Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft) 470 000 - 500 000 Állománycsoport...
Ajánlott
24/48
24 órás

Kecskemét
1 napja
 ...szükséges programok megírása. nincs Munkakör kiegészítése Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft) 2 800 - 3 200...
Ajánlott
Hosszú távú
Délelőttös

Kecskemét
6 napja

400 000 Ft/hó

...délelőtti műszak nincs Munkakör kiegészítése inszeminátor...  ...nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft) 400 000 - 0...
Ajánlott
Hosszú távú
Délelőttös

Bugacpusztaháza, Bács-Kiskun
7 napja

400 000 - 435 000 Ft/hó

...műszak, a hét öt munkanapján nincs Munkakör kiegészítése Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft) 400 000 - 435 000...