400 000 Ft/hó

...nappali munkavégzés nincs Munkakör kiegészítése karbantartó...  ...nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft) 400 000 - 0...
Ajánlott

Virtuális Munkaerőpiac Portál

Balatonalmádi, Veszprém
19 napja

421 000 Ft/hó

...nehéz fizikai munka nincs Munkakör kiegészítése állatgondozó-segítő, főleg lovak, de a...  ...pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft) 421 000 - 421 000...

326 000 - 400 000 Ft/hó

...nappali munkavégzés Vegyipar nincs Munkakör kiegészítése Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft) 326 000 - 400 000...
Ajánlott

Pétfürdő, Veszprém
5 napja

...féljen az állatoktól nincs Munkakör kiegészítése állatgondozó, főleg lovak, de atelepen...  ...pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft) 421 000 - 421 000...
Ajánlott
Hosszú távú
Délelőttös

18 napja
vezénylés szerint nincs Munkakör kiegészítése újságkihordás kb. 1-1,5 órában...  ...nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft) 60 000 - 0...
Ajánlott
Betanított

21 napja
Veszprémi munkavégzési helyre keresünk szakmai tapasztalattal rendelkező kollégát munka és tűzvédelmi főelőadó pozícióba egy műszakos...  ...bejárásain Munkautasítások munkavédelmi szempontú felülvizsgálata, kiegészítése Hatósági ellenőrzésekre való felkészülés Elvárások:...

400 000 - 700 000 Ft/hó

...délelőtti műszak nincs Munkakör kiegészítése félkész műanyag termékek feldolgozása...  ...pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft) 400 000 - 700 000...