Szűrők

Publikáció dátuma

Fizetés

Foglalkoztatás jellege

Freelance hirdetések:

Mutasd

Állás Karosszérialakatos Pécsi járás, Baranya

1-5 a 5 találatból

Pécs
Cégünk munkatársat keres az alábbi pozíciókba: Karosszéria lakatos Feladatok ~ Karosszérialakatos munka Elvárások Iskolai végzettség: Szakiskola/Szakmunkásképző Nyelvismeret: Német - Alapfok Jogosítvány: B Egyéb elvárások ~ Önéletrajz
7 napja
TRI-BEKK Kft  -  Pécs
Autószerelő, gépjárműszerelő TRI-BEKK Kft Fix versenyképes fizetés + teljesítmény bérezés! Autószerelőket keresünk karosszérialakatos és klíma szerelő feladatokkal, akár azonnali kezdéssel. Önéletrajzokat a megadott e-mail címre várjuk
22 napja
Pécs
Feladatok, munka: 1 fő,Műszakvizsgabiztos, 2 fő,Autószerelő , általános gépjármű javítás 1 fő,Karosszérialakatos , Adminisztratív feladatok "ha szükséges" Autódiagnosztika "nem elvárt" Amit ajánlunk: Béren felüli juttatások útiköltség támogatás Versenyképes bérezés...
14 napja
Pécs
 ...Autószerelő, Autótechnikus, Dízelmotoros vasúti jármű szerelője, Gázautószerelő, Gépjármű mechatronikus, Gépjárműépítő, szerelő, Karosszérialakatos, Motorkerékpár-szerelő, Repülőgépész, Repülőgépsárkány-szerelő) 3 műszakos munkarend vállalása Amit biztosítunk:...
13 órája
Bekk Róbert  -  Pécs
Pécsi cég autószerelőket, karosszérialakatosokat és klíma szerelőket keres, akár azonnali kezdéssel. Önéletrajzokat az info@bekk.hu e-mail címre várjuk 2017-03-31-ig. Ezek az állások is érdekelhetnek: info@bekk.hu
Egy hónappal ezelőtt

Szabadúszó - szerződés kötés nélkül munka hosszú távra a munkáltatóval, időmunka, távmunka

Freelance állásajánlatok megjelenitése