Elnézést kérünk, hiba történt és szerverünk nem tudta feldolgozni jelenleg kérését. Próbálja meg ismét néhány perc múlva.

Állás Könnyű fizikai munkára operátorokat Zalaegerszeg

141-142 142-ból/-ből találat

80 km Töröl
Új munkákat kaphat e-mailben
E-mailt fog kapni innen: %EMAIL% amikor új "Könnyű fizikai munkára operátorokat, Zalaegerszeg, 80 km" munkák jelennek meg a Jooble-on

Gyártósori műszaki specialista

Trenkwalder Kft

 ...támogatása (fejlesztési célból létrehozott munkacsoportokban való aktív részvétel) Az üzemeltetett gépcsoportnál dolgozó összes operátor műszaki kompetenciáinak fejlesztése Területén jelentkező veszteségek minimalizálása A rábízott gépcsoport CIL szabványának betartása...
Bük, Vas
23 napja

SZÁLLODAI SZOBAASSZONY

Accent Hotels

Fő feladatok: ~Szobák takarítása ~Ágyazás ~Nagytakarításban való részvétel ~Elvárásaink: ~Állóképesség, fizikai terhelhetőség ~Precíz munkavégzés ~Megbízhatóság Előnyök: ~tapasztalat Amit ajánlunk: ~Bejelentett munkaviszony ~Hosszútávú, biztos munkahely...
Szentgotthárd, Vas
2 hónappal ezelőtt

Azért mutatjuk Önnek ezt az állásajánalatot ebből a városból, mert a választott várostól nem több, mint 80 km található.