Átlagos fizetés: Ft151 000 /havonta

Több adat

Eredmények: 19 állásajánlat

Partnercégünk számára keresünk Műszakvezető kollégát hosszú távra  Amit kínálunk: Modern, támogató munkakörnyezet Versenyképes...  ...felelősségteljes személyiség vagy és rendelkezel vezetői képességekkel koordinációs és szervezési képességeid vannak Feladataid...

26 napja
Kisvárdai elektronikai cégünk számára keresünk ELEKTROMOS SZEKRÉNY SZERELŐ pozícióba szakembereket. Amit partnerünk kínál: korrekt bérezés...  ..., kiváló megoldó készség, csapatjátékos személyiség állóképesség Előny: villanyszerelő végzettség Feladatok:...

2 hónappal ezelőtt
 ...éves gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat Az IATF16949 autóipari szabvány ismerete Angol és/vagy német aktív, magabiztos nyelvtudás problémamegoldó képesség, gyors alkalmazkodóképesség és rugalmasság Projektszemlélet, komplex, több szálon futó események átlátása és...
Ajánlott
Jó fizetés
Főállás

Randstad Hungary Kft.

Sátoraljaújhely, Borsod-Abaúj-Zemplén
15 napja
Alkalmi hostess kisegítésre keresünk lelkes, 18 éven felüli lányokat! Feladator ~ Gyárban történő, céget bemutató előadás keretein belül...  ...csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni) kommunikációs készség Kedves, türelmes személyiség Munkaruha...
Ajánlott
Alkalmi munka
Vásárosnamény, Szabolcs-Szatmár-Bereg
1 napja
 ...infrastruktúra standardok maradéktalan érvényesítéséért ~kezeled az ügyfélponton megoldható reklamációkat és panaszügyeket csatlakozz hangulatú csapatunkhoz! Összetartó csapatunkban, a K&H-nál lehetőséget biztosítunk, hogy: ~fejlődj szakmailag: ~már a belépéskor...