Elnézést kérünk, hiba történt és szerverünk nem tudta feldolgozni jelenleg kérését. Próbálja meg ismét néhány perc múlva.

Irodai adminisztrátor Állás Békéscsaba

2 állásajánlat

Új munkákat kaphat e-mailben

Hivatalsegéd

Végrehajtó Iroda

Feladatok: ~Elektronikus és postai úton érkező beadványok iktatása ~Iratok rendszerezése Elvásárok: ~Irodai munkában szerzett tapasztalat ~Számítógép felhasználói szintű ismerete ~Pontosság ~Precíz, lelkiismeretes munkavégzés Jelentkezés: Fényképes...
Orosháza, Békés
1 napja
Gyors jelentkezés

Ügyviteli alkalmazott

Legyen az első jelentkezők egyike

 ...ellátása (levelek megválaszolása, ügyiratok rendszerezése, bejövő telefonhívások fogadása, társszervekkel történő kapcsolattartás) ~az iroda ügyviteli tevékenységében való aktív részvétel Elvárások: ~pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés, ~terhelhetőség, ~...
11 órája

Azért mutatjuk Önnek ezt az állásajánalatot ebből a városból, mert a választott várostól nem több, mint 40 km található.