Elnézést kérünk, hiba történt és szerverünk nem tudta feldolgozni jelenleg kérését. Próbálja meg ismét néhány perc múlva.

Állás Idősgondozás Egyesült Királyság

1-3 3-ból/-ből találat

Euwork Kft.

700 000 Ft/hó
Feladatok: mindennapi teendőkben való segítségnyújtás: tisztálkodás, étkezés, gyógyszeres ellátás házimunkák: házvezetés, takarítás, ágyazás, mosás, vasalás, bevásárlás, számlák befizetése kliensek szociális kapcsolatainak ápolása, szociális életük, szabadidejük...
2 hónappal ezelőtt
Egyesült Királyság

600 000 Ft/hó
 ...önéletrajzal az ****@*****.*** email címen lehet! Fizetés: Fizetés (fix bér) A hirdető: Állást kínál (munkaadó) Nyelvtudás: Nyelvtudással Ország: Angliában Állás típus: Egészségügyi Munkakör: Idősgondozás Szükséges végzettség: Szakképzettség nélküli Pozíció szint: Beosztott
Egy hónappal ezelőtt

500 000 Ft/hó
Angliai partnerünk megbízásából keresünk hölgyeket,férfiakat, párokat idősgondozási munkára! Hely: London Elvárások: •minimum 18 életév •angol nyelvtudás mind társalgás mind írás formában •végzettség, gyakorlat nem szükséges •erkölcsi bizonyítvány hivatalosan angol...
11 napja