Elnézést kérünk, hiba történt és szerverünk nem tudta feldolgozni jelenleg kérését. Próbálja meg ismét néhány perc múlva.

Hr Állás Békés, Békés

2 állásajánlat

Új munkákat kaphat e-mailben

Eredményeknyek:

Új

Mobiltudós gyakornok

1 354 Ft/óra

Prohuman Diakmunka

Mobiltudós gyakornok KategóriaMarketing, kommunikáció, értékesítés HelyszínBékéscsaba Bruttó fizetés1354 Ft/óra Jelentkezési határidő2020-11-28 Érdekel az okostelefonok világa? Otthonsan mozogsz az informatikában? Feladatok ~Ügyfelek eligazítása Elvárások ...
Békéscsaba
9 órája

Vállalati és mikrohitel operációs szerződésíró - folyósító gyakornok

1 211 Ft/óra
Feladatok: Vállalati / mikrovállalati hitelszerződések megismerése, írása Hitelszerződések paraméterezése Winward rendszerben Hitelszerződések generált formájának speciális hitelezési rendszerekbe történő elhelyezése Szerződött hitelek folyósítása Elvárások: Aktív vagy ...
Békéscsaba
14 órája

Azért mutatjuk Önnek ezt az állásajánalatot ebből a városból, mert a választott várostól nem több, mint 40 km található.