Állás Hostess Nagykanizsa, Zala

1-3 3-ból/-ből találat

Nagykanizsa, Zala

Feladatok: Gumicserére várakozó ügyfelek megszólítása, beszélgetés Biztosítás ajánlása Felmérések készítése (tablettel) Munkaidő Hétfőtől - Péntekig napi 6 órás munkaidőben 08.00-17.00 óra között! Amit kínálunk Október 15-től November 15-ig tartó munkalehetőség! Kiemelt...
2 napja

Az UNIQA Biztosító több, mint két évtizede jelen van a Magyarországon. Az ez idő alatt megszerzett tudás és tapasztalat stabil hátteret jelent ügyfelei számára.  Olyan diákot keresünk jelenleg, aki rátermettségével, kisugárzásával, jó kommunikációs képességével segíti...
3 napja

Márton Áron Iskolaszövetkezet  -  Nagykanizsa, Zala

1177 Ft/óra
Feladatok ~ Műszaki termékek promótálása megadott paraméterek alapján (nem értékesítés, vásárlók informálása az adott termékekről) Cég bemutatása ~ A megbízó cég a TECHPROMOTION Kft. Feltétel ~17 éves kortól ~ Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony...