Állás Hostess Kecskeméti járás, Bács-Kiskun

1-4 4-ból/-ből találat

CODEC MAGYARORSZÁG KFT.  -  Kecskemét
Host/Hostess CODEC MAGYARORSZÁG KFT. Szeretnél fejlődni és legfőképp jól keresni? Szetnél a bankszektorban elhelyezkedni, tanulni? Segítünk, nálunk megtalálod a számításaid! Amit ajánlunk Neked: -Főállású, bejelentett munkaviszony -Átlag feletti jövedelem -Személyre szabott...
9 napja
Kecskemét
Hostesseket keresek azonnali kezdéssel versenyképes fizetéssel Kecskemét és környékére. (Kecskemét, Lajosmizse, Városföld, Tiszakécske, Soltvadkert, Kiskőrős, Kiskunmajsa, Kiskunfélegyháza, Tiszaug, Kiskunhalas, Baja) Jelentkezni e-mailben: ****@*****.***
5 napja
Positive Adjusment Kft.  -  Kecskemét
Volt már, hogy új évkor fűt-fát megfogadtál, amit már aznap meg is szegtél? :) Az anyagi biztonságod ne legyen egy megszegett fogadalom. Szeretnél piacképes fizetést, mindezt rugalmas munka idő beosztással? Ha igényes vagy és szeretsz emberekkel kommunikálni, akkor...
10 napja
Kecskemét
Feladatok: Ügyfelek tájékoztatása, kezelése Az üzletben alkalmanként hostess feladatok ellátása Termékek ismertetése Adminisztratív feladatok ellátása Elvárások: Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony 18. életév betöltése Jó kommunikációs készség Ügyfélkezelési...
17 órája