Szűrők

Publikáció dátuma

Fizetés

Foglalkoztatás jellege

Távolság a várostól

Freelance hirdetések:

Mutasd

Állás Hostess Ágasegyháza, Bács-Kiskun

1-3 a 3 találatból

JobForce Kft.  -  Kecskemét 850 Ft/óra
Keress pénzt pár nap alatt nagy mosollyal az arcodon Jelentkezz, ha szabad vagy 05.18. és 05.20. között! Feladatok: szórólapozás áruházi vevőkkel való kommunikáció kérdőívek kitöltetése Megbízási díj: br.: 850 Ft/óra Elvárások: ~18. életév betöltése...
2 napja
Auchan  -  Kecskemét
Feladatok: ~Vásárlók fogadása és áthaladásának biztosítása a pénztáron ~Pénztárgép kezelése és pontos pénztárblokk készítése ~Pontos pénzkezelés ~Az árucikkek szétválogatása és csomagolása ~Információkat szolgáltat a vásárlók számára Elvárások: ~Jó kommunikációs...
18 napja
Kecskemét
Cégünk munkatársat keres az alábbi pozíciókba: Pénztáros, Kereskedő / Eladó / Bolti eladó Feladatok Vásárlók fogadása és áthaladásának biztosítása a pénztáron Pénztárgép kezelése és pontos pénztárblokk készítése Pontos pénzkezelés Az árucikkek szétválogatása...
11 napja

Szabadúszó - szerződés kötés nélkül munka hosszú távra a munkáltatóval, időmunka, távmunka

Freelance állásajánlatok megjelenitése

Azért mutatjuk Önnek ezt az állásajánalatot ebből a városból, mert a választott várostól nem több, mint 40 km található.