Állás Hentes Szentendrei járás, Pest

1-4 4-ból/-ből találat

Pomáz, Pest 1000 Ft/óra
Rákos Vendégház Önkiszolgáló éttermünkbe Hentest keresünk. Jelentkezni személyesen lehet, napközben 15 óráig Cím: Pomáz Céhmester u. 2.
Egy hónappal ezelőtt
Auchan  -  Budakalász, Pest
Feladatok: -Az áruosztályok megfelelő működésének biztosítása jó minőségű termékek előállításával (valamint árufeltöltés, címkézés, rendezés, tisztaság) -A raktár és a műhely rendben, és tisztán tartása -A vásárlók tájékoztatása, kiszolgálása -A termékek megfelelő ...
Metro Cash & Carry Hungary  -  Budakalász, Pest
 ...Elvárások: ~Szakmunkás végzettség vagy szakirányú gyakorlat ~Több éves releváns területen szerzett tapasztalat (hentesüzemben, hentes boltban, feldolgozóban). ~Csontozás,bontás,szeletelés gyakorlott munkavégzése ~Csapatban és önállóan egyaránt tud dolgozni ~Rugalmas...
4 napja
Szentendre, Pest
Keresek Szobafestő -mázoló - tapétázó szakmunkást. Órabér 1.000 ft T: 06-30-95-25-024
15 napja