Elnézést kérünk, hiba történt és szerverünk nem tudta feldolgozni jelenleg kérését. Próbálja meg ismét néhány perc múlva.

Hegesztő Állás Kiskunhalas, Bács-Kiskun

4 állásajánlat

Új munkákat kaphat e-mailben

Betanított hegesztő (TP-3706)

10 000 Ft/nap
Feladatok: ~ Robothegesztő gépek kezelése Elvárások: ~ Középfokú iskolai végzettség ~2 műszakos munkarend vállalása ~ Jó fizikum ~ Precíz munkavégzés Amit kínálunk: Nettó (***) ***-**** Ft/hó Cafetéria próbaidő alatt: nettó 10 000...
Kiskőrös, Bács-Kiskun
Egy hónappal ezelőtt

Hegesztő, lángvágó

Virtuális Munkaerőpiac Portál

kötött nappali munkavégzés 1 év felett 2 évig Munkakör kiegészítése Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft) 0 - 0 ...
Kecel, Bács-Kiskun
15 napja

Lakatos hegesztő Lakatos hegesztő

AZONNALI KEZDÉSSEL CO2 HEGESZTŐKET LAKATOSOKAT FELVESZÜNK HOSSZÚ TÁVRA VERSENYKÉPES FIZETÉSSEL HETELŐS MUNKÁRA Fizetés: Fizetés (fix bér) A hirdető: Állást kínál (munkaadó) Állás típus: Szakmunka Szükséges végzettség: Alapfokú végzettséggel Pozíció szint: Beosztott Pozíció...
Kunfehértó, Bács-Kiskun

Kiskörösre keresünk cohegesztöt

Kiskörösre keresünk gépalkatrész gyártásához co hegesztőt azonnali kezdéssel. Érdeklődni: (***) ***-****

Azért mutatjuk Önnek ezt az állásajánalatot ebből a városból, mert a választott várostól nem több, mint 40 km található.