Szűrők

Publikáció dátuma

Fizetés

Foglalkoztatás jellege

Állás Hegesztő Dorogi járás, Komárom-Esztergom

1-4 4-ból/-ből találat

Tokod, Komárom-Esztergom
Tokod melletti telephelyünkre keresünk Co2 Hegesztőket,Lakatosokat és fémipari segédmunkásokat azonnali kezdéssel napi 10 órába szállást biztosítunk.
5 napja
Trenkwalder Magyarországon  -  Tokod, Komárom-Esztergom
 ...munkakörbe: Feladatok Lemezanyagok hegesztése, fúrása, szegecselése A legyártott termék minőségi ellenőrzése és dokumentálása Hegesztő-, és forrasztógépek beállítása, szerszámok cseréje és beállítása Gyártási idő betartása Elvárások ~ Fémipari szakmunkás...
22 napja
Dorog, Komárom-Esztergom
Csőszerelőket , avi hegesztőket keresünk. Azonnali kezdéssel.0620/252/7589 Fizetés: Fizetés (fix bér) A hirdető: Állást kínál (munkaadó) Állás típus: Szakmunka Szükséges végzettség: Alapfokú végzettséggel Pozíció szint: Beosztott Pozíció: Csőszerelőket , avi hegesztőket
12 napja
Dorogi munkahelyre hegesztőket, csőszerelőket, lakatosokat felveszünk. Dunaföldvár-Dorog útvonal mentén lakó szakmunkások jelentkezését is várjuk. Napi munkába járás céges járművel biztosított. ****@*****.*** 06-20/334-1667 Fizetés: Fizetés (fix bér) A hirdető...
13 napja