Állás Hegesztő Budapest, III. kerület

1-4 4-ból/-ből találat

Budapest, III. kerület
Budapest,3.kerületi műhelyünkbe keresünk szerkezet építő lakatosokat, hegesztőket,fémipari munkásokat. ( T-Brass Kft) Tel.: 0630 960 10-93 e-mail.: ****@*****.***
Egy hónappal ezelőtt
FKF Nonprofit Zrt.  -  Budapest, III. kerület
Fő feladatai lesznek: Járművek és felépítmények hegesztési munkáinak elvégzése, futójavítások, egyéb hegesztési munkák elvégzése. Elvárások Szakirányú szakmunkás bizonyítvány, tűzvédelmi szakvizsga, önálló, precíz munkavégzés, rugalmasság, terhelhetőség...
9 napja
Elektródával hegeszteni tudó CO hegesztőket, AFI hegesztőket, és önállóan, rajzról dolgozó lakatost keresünk Budapesti és Dunaharaszti munkahelyekre. Jelentkezni: 8-16 között. Tel: 20/440-8355.
1 napja
 ...azonnali munkakezdéssel. Amit kérünk: szakmai tapasztalat, megbízhatóság, önálló, pontos munkavégzés, céggel szembeni elköteleződés, dolgozni akarás Amit kínálunk: hosszútávú bejelentett munka, családias légkör, előre lépési lehetőség, juttatások Előny: hegesztő végzettség
3 napja