Szűrők

Publikáció dátuma

Fizetés

Foglalkoztatás jellege

Távolság a várostól

Állás Háziorvos Somlóvásárhely, Veszprém

1-4 4-ból/-ből találat

Bock Hungária Kft.  -  Noszlop, Veszprém

Ügyvezetői asszisztens Bock Hungária Kft. Felsővezető(k) tevékenységének támogatására a következő munkakörbe keresünk határozott, munkájára igényes, agilis, több éves nagyvállalati tapasztalattal rendelkező pályázókat az alábbi munkakör betöltésére: felsővezető(k) munkájának...
1 napja

Yanfeng Hungary Automotive Interior Systems Kft.  -  Pápa, Veszprém

Főbb feladatok: Logisztikai feladatok koordinálása Nyilvántartások vezetése, adatok kigyűjtése és rendszerbe foglalása Termékfelelősök munkájának támogatása Gyártástervezési folyamatok segítése Kapcsolattartás a vevőkkel, beszállítókkal és a társosztályokkal Vevői...
1 napja

Sümeg, Veszprém

Fa nyílászárók gyártásával foglalkozó cégünk, sümegi irodájába, műszaki asszisztensi feladatok ellátására, munkatársat keres. Főbb feladatok: • nyílászáró árajánlatok készítése • üzemvezető munkájának támogatása • a gyártáshoz szükséges alapanyag rendelésekben való...
7 napja

Jánosháza, Vas

Szakképzett fogászati asszisztenst keresek Jánosházára hétfői és pénteki napokra. Jelentkezni lehet a ****@*****.*** e.mail címen.
8 napja

Azért mutatjuk Önnek ezt az állásajánalatot ebből a városból, mert a választott várostól nem több, mint 40 km található.